środa, 06 listopad 2019 13:49

Limitowana kolekcja Studs od Parfois

Parfois- Studs Parfois- Studs

Marka ze świata mody i akcesoriów przedstawia nową kolekcję w ramach zaplanowanych na ten sezon specjalnych linii.  Po Sport Collection, kolekcji kapsułowej inspirowanej motywami sportowymi, marka Parfois stworzyła Studs, czyli linię akcesoriów codziennego użytku z pazurem, które łączy jeden wspólny motyw: ćwieki.  

 

Ćwieki, które kiedyś dodawały wytrzymałości wojskowym mundurom, zostały następnie przejęte przez kulturę punkową; reprezentują siłę, pewność siebie i charakter. Wraz z nadejściem niższych temperatur mamy tendencję do introspekcji, wracamy do korzeni i pragniemy komfortu, a przy tym szukamy ochronnej odzieży. W harmonii z powszechnie panującym nastrojem marka proponuje akcesoria służące idei prostoty, a jednocześnie wyrażające osobowość.  

Nowa kolekcja będzie dostępna w wybranych sklepach i sklepie internetowym już w tym tygodniu. 

 

KOLEKCJA 

Studs Collection to linia artykułów stworzonych, by przeobrazić komfort w widoczny stan ducha. Kolekcja ożywia podstawowe elementy garderoby poprzez unowocześnione akcesoria, które są obecne w każdym momencie naszego codziennego życia.  

 Parfois Studs

Parfois Studs

Parfois Studs

Okulary przeciwsłoneczne, w których patrzymy na pierwsze promienie słońca, mają oprawki wysadzane srebrnymi mini ćwiekami, aby uzyskać bardziej wyraziste spojrzenie. Zegarek — nieodzowny dodatek do stroju — łączy funkcjonalność ze stylem i nie tylko pokazuje godzinę, ale także to, kim jesteśmy i co wyrażamy. Torebki, które towarzyszą nam przez całe życie, są teraz dostępne w wersji oversized lub w średnim rozmiarze z paskiem do noszenia przez ramię; ten element dodaje praktyczności i przeobraża standardowy look w wyrazistą stylizację. Na uwagę zasługuje również wszechstronność oryginalnych butów wojskowych, które mają siłę, by przełamać nawet najbardziej powściągliwą stylizację lub stworzyć bardziej wyluzowany look gotowy do akcji. 

 

Parfois Studs

Parfois Studs

 

Kolekcja stworzona jako mix klasyki i nieprzewidywalności ożywia miejskie trendy dla kobiet, które swoim strojem i akcesoriami wyrażają siebie. Pasek wysadzany ćwiekami, kolczyki w formie kół z dekoracyjną teksturą oraz pierścionki zdobiące palce na całej ich długości wyrażają styl i indywidualność, zyskując status kluczowych elementów eleganckiej garderoby z pazurem. 

 

To linia zaprojektowana zgodnie z głównymi trendami w modzie i streetwear — Studs Collection jest wyrazem współczesności. Ćwieki i nity mówią między wierszami, ale nigdy nie przechodzą niezauważone. Idealna równowaga między wyrażaniem swojej tożsamości a podążaniem za rytmem współczesności.  

Wyświetlony 121 razy
Więcej w tej kategorii: « Jesienne outfity Winter is coming! »
© 2013-2019 by SN2.EU