niedziela, wrzesień 24, 2023
wtorek, 25 czerwiec 2019 14:34

Ida Nowakowska w nowej kampanii born2be!

born2be Ida Nowakowska born2be Ida Nowakowska

Gdzie może przenieść się zwariowana La Chica, która tańcem opowiada swoją historię?  Saint- Tropez to miejsce, gdzie każda marzycielka rozwinie skrzydła i pozwoli sobie na więcej! A w połączeniu z charyzmą, urokiem i gorącym temperamentem ta wyprawa musi się udać!

Kogo tym razem proponujemy  dodać do obserwowanych? La Chica - Ida Nowakowska. Bądź częścią tej nietypowej historii i odwiedź www.born2be.pl aby zobaczyć więcej!

 

Do zainspirowania się atmosferą nadmorskiego francuskiego kurortu i wakacyjnym szaleństwem zachęca w tym sezonie marka born2be. Cykl BORN2BE X #ITGIRLS – IDA NOWAKOWSKA przychodzi do nas tym razem w nieco innej, tanecznej odsłonie. A to za sprawą Idy Nowakowskiej - popularnej tancerki, choreografki i aktorki. W rolę zwariowanej La Chici, która przypadkiem trafia na Riwierę Francuską, Ida wcieliła się brawurowo. Nie zabrakło humoru, koloru i ekspresji. Inspiracja francuskim stylem życia, tamtejszym krajobrazem i klimatem przyniosła  ciekawą kampanię w klimacie lat 70, gdzie pełno było motywów roślinnych i zwierzęcych. Rajska plaża, swoboda i wolność uwiodły na tyle La Chice, że postanawia ona uciec tam, gdzie czas płynie wolniej. Przytłoczona wielkomiejską codziennością trafia w miejsce, o którym do tej pory tylko marzyła. Oddaje się bezwiednie tańcu i dotąd niespotykanemu rytmowi... Jesteście ciekawi, co z tego wyniknie?

Najnowszy cykl BORN2BE X #ITGIRLS – IDA NOWAKOWSKA to egzotyczna zabawa formą i ciałem. To szaleństwo, na które może pozwolić sobie każdy, kto ceni sobie w życiu głębsze poszukiwanie. Na szybką i niezapomnianą podróż, na której słowo taniec wybrzmiewa zdecydowanie głośniej, bierzemy walizkę pełną ubrań od born2be! Nie ma tu miejsca na nudę. Zmysłowa La Chica zabiera wszystkich do świata, który emanuję słońcem i kolorami.

Letnia kolekcja marki born2be przywołuje egzotyczne miejsca, w których wszystko może się wydarzyć. Najmocniejszym akcentem są tu printy rodem z amazońskiej dżungli. Nie brakuje mocnych motywów roślinnych i zwierzęcych. Utrzymana kolorystyka butelkowej zieleni, pomarańczy i brązów obiecuje ekscytującą wyprawę do lat 70, gdzie króluje artystyczny i eklektyczny styl boho. Kolorowe kombinezony zdobione dzikimi roślinami, sandały w odcieniach lazuru czy w końcu ultra modne sukienki maxi to tylko nieliczne elementy, które czynią tę kolekcję wyjątkową. Uwagę przykuwają również charakterystyczne dla stylu boho plecione torebki. Born2be wyraźnie zaznacza, że wygoda i styl idą w parze i jednocześnie udowadnia, że moda lubi zataczać koło.

To jednak nie koniec przygody Idy. Wręcz przeciwnie - to dopiero początek! Klimat Lazurowego Wybrzeża zabieramy ze sobą i pakujemy do wakacyjnej walizki. 

born2be Ida Nowakowska

born2be Ida Nowakowska

born2be Ida Nowakowska

born2be Ida Nowakowska

born2be Ida Nowakowska

born2be Ida Nowakowska

born2be Ida Nowakowska

born2be Ida Nowakowskaborn2be Ida Nowakowska

born2be Ida Nowakowska