poniedziałek, 06 maj 2019 10:35

Modowa kolaboracja BORN2BE LIMITED x AVANTI

Kolekcja BORN2BE LIMITED x AVANTI Kolekcja BORN2BE LIMITED x AVANTI

Najnowsza kolekcja BORN2BE LIMITED x AVANTI zabiera nas w podróż do Gdyni – miasta, w którym słowo wolność nabiera jeszcze większego znaczenia. Zwiewne tkaniny, kwiatowe motywy współgrają z miejscem, które kusi ucieczką od codzienności. Limitowana kolekcja born2be uwodzi świeżością i delikatnością! A wszystko to na tle piaszczystych plaż i stromego klifu.

 Nowa kampania  BORN2BE LIMITED x AVANTI to inspiracje surowymi, nadmorskimi krajobrazami. W rolach głównych  kobiece, lekkie sukienki- idealnie manifestujące kobiecość. Marka born2be we współpracy z magazynem Avanti stworzyła unikalną kolekcję, która zaskakuje kokieteryjnymi wycięciami i lekką formą. Choć projekty bazują na znanych już trendach, to w towarzystwie nadmorskiego anturażu nabierają nowego wymiaru. Harmonia pastelowych kolorów, ultra modne falbany zostały perfekcyjnie wyeksponowane przez zmysłowe, wyraziste modelki. Chociaż marka do tej pory utożsamiana była z innym stylem, to w limitowanej kolekcji stawia na zwiewne i kobiece elementy garderoby. Nieco nowoczesny rys kolekcji nadaje prosty garnitur, który zarazem podkreśla minimalistyczne tendencje marki-związane ze wcześniejszą estetyką.

Połączenie delikatnych tkanin i surowego piękna natury to przemyślany koncept, uderzający innowacyjnym podejściem. BORN2BE LIMITED x AVANTI to unikatowa linia we współpracy marki born2be i magazynu Avanti, która zabierze Cię w wyjątkową podróż, przywołującą stare wspomnienia. Warto skorzystać z tego zaproszenia i cieszyć się ponadczasowym designem! BORN2BE LIMITED x AVANTI wyprodukowana w Polsce i dostępna już od 29 kwietnia na www.born2be.pl, a efekty wyjątkowej sesji można zobaczyć w magazynie Avanti.

Czytany 39 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1