środa, grudzień 06, 2023
czwartek, 04 kwiecień 2019 15:21

Powiew świeżości na polskich ulicach za sprawą warszawskich ITGirls!

born2be x #ITGirls born2be x #ITGirls

Powiew świeżości na polskich ulicach za sprawą  warszawskich ITGirls? Chyba nikogo przekonywać nie trzeba, że to właśnie one kształtują współczesne trendy! Młode, utalentowane, a przede wszystkim z konkretną wizją swojego stylu! Poznajcie pierwszą bohaterkę wyjątkowego cyklu born2be x #ITGirls!

 

 Nasz najnowszy cykl born2be x #ITGirls to przegląd najpopularniejszych, warszawskich #ITGirls, które warto dodać do obserwowanych! Nadchodzi bowiem nowe pokolenie warszawskich influencerek, które pokażą Wam, jak interpretują najnowsze trendy, a przede wszystkim udowodnią, że liczy się styl, a nie moda! Nasz cykl rozpoczyna popularna stylistka Glamour Magda Jagnicka-  swoimi stylizacjami inspiruje i zachwyca już od dłuższego czasu! Jej talent doceniły prestiżowe magazyny modowe, zapraszając ją do owocnej współpracy!

Born2be poszło na całość i razem z Magdą Jagnicką, która tym razem weszła w rolę  modelki, stworzyło sesję na miarę prawdziwej GIRLBOSS! Buty na platformie, neonowe kolory na ubraniach, garnitury w kobiecym kolorze i plisowane spódnice- to tylko część nowości, które możemy podziwiać w projekcie born2be x #ITGirls- Magda Jagnicka. Jak nosić sneakersy do eleganckiego outfitu? Czy połączenie neonowego cienkiego golfu z garniturem w kratę może się udać? Born2be i Magda Jagnicka udowodnią, że przełamywanie modowych konwenansów opłaci się każdemu! 

Sesja zdjęciowa dla born2be x #ITGirls – Magda Jagnicka to świeże spojrzenie na modę, ale w oparciu o popularne w latach 80 i 90 neony, które w tym sezonie przychodzą ze zdwojoną siłą! Officowy look w połączeniu  z najnowszymi sneakersami to propozycja dla tych, którzy nie boją się nietuzinkowych rozwiązań, a modę traktują bardziej jak zabawę. Dlatego wybór Magdy Jagnickiej do premierowej sesji był strzałem w dziesiątkę! Nieposkromiona natura naszej bohaterki, jej modowy eklektyzm idealnie wpisały się w undergroundowy klimat video, rodem z lat 90, a wszystko to podkreśliły oryginalne, pełne mocnych kolorów stylizacje! Znana również ze swojego zamiłowania do podróży wybrała wygodne ubrania, w których mogła czuć się nie tylko stylowo, ale i komfortowo. Modnie i wygodnie? Z born2be to możliwe! Zobacz najnowszy projekt born2be,a gwarantujemy, że będziesz chciała sięgnąć po więcej! Zainspiruj się i wejdź w świat wiosennych trendów już teraz na www.born2be.pl!

 

 

Pomysł: Oliwia Grochal

Video i zdjęcia: Andrzej Belina Brzozowski