niedziela, 23 wrzesień 2018 10:36

Rozbłyśnij niczym neon!

Jesienne trendy to powrót neonów – kojarzą nam się z szalonymi weekendami spędzanymi w wielkich miastach. Inspiracją jest zabawa oraz intensywne i wyraziste światła dyskotek w nocy, oraz zwiedzanie ciekawych zakamarków miasta i ulice tętniące życiem w ciągu dnia. Przeważają energetyczne fluorescencyjne kolory, metaliczne materiały oraz ciekawe dodatki.

 Jesienne stylizacje w nadchodzącym sezonie warto wzbogacić w wyrazistą paletę bordo i pudrowego różu, a także o mocne akcenty neonowego koralu, żółci czy fioletu. Poszczególne elementy utrzymane w takiej szalonej kolorystyce mogą dopełnić wiele rozmaitych stylizacji. Szczególnie polecamy ich zestawianie z czarnymi i białymi produktami oraz z denimem – dzięki takim połączeniom uzyskamy ciekawy, ale i „bezpieczny” efekt końcowy.

Wśród neonowych dodatków i akcesoriów świetnie sprawdzą się zegarki, torby z odblaskowymi elementami, czapki czy saszetki typu nerka. Skomponowana w ten sposób całość będzie niezwykle wyrazista, a Ty nie pozostaniesz niezauważona nawet w jesienny szary dzień!

Lubisz eksperymentować i wykraczać poza standardowe rozwiązania?

Nie ograniczaj swojej wyobraźni. Pomoże Ci w tym neonowa kolekcja od bonprix.pl!

 

Wyświetlony 214 razy
© 2013-2019 by SN2.EU