niedziela, 23 wrzesień 2018 10:36

Rozbłyśnij niczym neon!

Jesienne trendy to powrót neonów – kojarzą nam się z szalonymi weekendami spędzanymi w wielkich miastach. Inspiracją jest zabawa oraz intensywne i wyraziste światła dyskotek w nocy, oraz zwiedzanie ciekawych zakamarków miasta i ulice tętniące życiem w ciągu dnia. Przeważają energetyczne fluorescencyjne kolory, metaliczne materiały oraz ciekawe dodatki.

 Jesienne stylizacje w nadchodzącym sezonie warto wzbogacić w wyrazistą paletę bordo i pudrowego różu, a także o mocne akcenty neonowego koralu, żółci czy fioletu. Poszczególne elementy utrzymane w takiej szalonej kolorystyce mogą dopełnić wiele rozmaitych stylizacji. Szczególnie polecamy ich zestawianie z czarnymi i białymi produktami oraz z denimem – dzięki takim połączeniom uzyskamy ciekawy, ale i „bezpieczny” efekt końcowy.

Wśród neonowych dodatków i akcesoriów świetnie sprawdzą się zegarki, torby z odblaskowymi elementami, czapki czy saszetki typu nerka. Skomponowana w ten sposób całość będzie niezwykle wyrazista, a Ty nie pozostaniesz niezauważona nawet w jesienny szary dzień!

Lubisz eksperymentować i wykraczać poza standardowe rozwiązania?

Nie ograniczaj swojej wyobraźni. Pomoże Ci w tym neonowa kolekcja od bonprix.pl!

 

Czytany 146 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Trendy modowe

  • 1