piątek, wrzesień 29, 2023
niedziela, 23 wrzesień 2018 10:26

Damski garnitur. Sprawdź, jak go nosić

Wygląda na to, że z damskim garniturem się nie rozstaniemy. Znów opanował jesienno-zimowe kolekcje i stał się niekwestionowanym hitem sezonu! Sprawdź, jak go nosić!

 Damski garnitur wkroczył do mody za sprawą rewolucjonistek i ikon stylu – Coco Chanel i Grety Garbo. To właśnie one wywołały niemały skandal wprowadzając do damskiej garderoby element stroju zarezerwowany niegdyś tylko dla mężczyzn. Garnitur w wersji dla kobiet przetrwał do dziś i co sezon powraca w odmienionej wersji.

Jesienią i zimą tego roku garnitur zakładamy nie tylko do pracy. Nosimy go również na wieczorne wyjścia i co najważniejsze, na co dzień! A to wszystko, dzięki jego odświeżonej wersji. Klasyczny damski garnitur w kolorze czarnym odstaw na bok. Tym razem rządzą zestawy w kolorze chłodnego różu, burgundu, butelkowej zieleni i granatu, ale tylko jeśli garnitur wykonany jest z materiału przypominającego denim. To jednak nie wszystko, bo projektanci namawiają nas na pewne odstępstwa od jednokolorowych garniturów, proponując wzory – kartę oraz paski.

W tym sezonie garnitur noś w wersji total look i baw się jedynie dodatkami. Tym razem wszystko jest dozwolone. Jeśli chodzi o buty zarówno szpilki, jak i masywne sneakersy. Torebki – metaliczne listonoszki, pikowane shoppery, a nawet pastelowe kopertówki. Biżuteria – kolczyki z chwostami, pierścionki z oczkiem w kolorze garnituru, złote łańcuszki z muszelkami. Totalna dowolność.

W naszej galerii znajdziesz jesienne stylizacje, z garniturem w roli głównej.