środa, grudzień 06, 2023
niedziela, 05 sierpień 2018 08:14

Endless Summer - lato trwaj!

Słońce nas rozpieszcza, a temperatury sprzyjają wakacyjnym wyjazdom i spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. To idealny czas na eksponowanie ciała, eksperymenty z kolorem i delikatne, zwiewne tkaniny w różne desenie.

 

Latem coraz chętniej wyjmujemy z szafy kolorowe ubrania. Wysokie temperatury dają wiele możliwości stylizacyjnych. Różnorodna kolorystyka i kroje mogą wpasować się w różne style i trendy. Stąd taka elastyczność motywów florystycznych czy printów zaczerpniętych z natury, które obecne są także w tegorocznych zestawieniach.

Bluzka w kwiaty z pewnością ożywi nasz look i doda każdej kobiecie dużo dziewczęcości. Hitem są koszulki we wzory malowane z rozmachem, kolorowo, przypominające nieco pociągnięcie pędzla. Ale te z Was, które nie lubią, lub ze względu na pracowniczy dress-code nie mogą sobie pozwolić na zbyt ekstrawaganckie topy, w bonprix.pl znajdą też skromniejsze desenie w malutkie kwiatuszki.

Modne są kwiaty jakby zza mgły. Delikatne, półprzezroczyste tkaniny są tajemnicze i niezwykle kobiece. Sukienka sięgająca ziemi, najlepiej w pastelowym odcieniu, z delikatnymi motywami fauny i flory, będzie odpowiednia na wieczorne wyjście czy spotkanie z przyjaciółmi.

Niekwestionowanym numerem jeden w sezonie letnim są kombinezony. Założony zamiast sukienki będzie wyglądał świetnie w duecie z espadrylami. Taki na wesele najlepiej zestawić z sandałkami na szpilce albo z pantoflami na wysokim słupku - tak by optycznie nie skrócił sylwetki.
Modny kombinezon letni pokryty jest kwiatowym wzorem. W tym sezonie wybieramy modele z odkrytymi plecami albo z przezroczystą górą – to sprawi, że będziemy wyglądać elegancko i szykownie.

 

Dajmy się rozpieszczać promieniom słonecznym i nie bójmy się poszaleć z kolorami czy krojem - lato to idealny czas na szalone zestawienia. Wyjdź z cienia z ofertą od bonrpix.pl!