poniedziałek, 20 lipiec 2015 09:45

Limitowana kolekcja #sopotcollection marki DIVERSE

Marka odzieżowa DIVERSE prezentuje nową, limitowaną kolekcję wyjątkowych ubrań stworzoną we współpracy z miastem Sopot. Seria #sopotcollection, zaadresowana wyłącznie do kobiet, to unikalna w stylistyce i wzornictwie linia, której inspiracją stał się niezobowiązujący styl i symbole najpopularniejszego polskiego letniego kurortu.

Premierze kolekcji 29 czerwca br. towarzyszyła akcja promocyjna DIVERSE SUMMER POP UP STORE w Sopocie. Na plaży przy Al. Mamuszki 16 pojawił się sezonowy sklep oraz dedykowana letnia strefa marki, w której w ramach programu Active Life odbywać się będą kreatywne zajęcia i warsztaty dla ciała i duszy. Wszyscy goście strefy Diverse będą mogli zatem wziąć udział w zajęciach z profesjonalnymi trenerami fitnessu, jogi, zumby, street dance, a także wziąć udział w zabawie frisbee lub hula-hoop.

Co sobotę w strefie marki odbywać się będą warsztaty pod szyldem Diverse Your Life ze znanymi i lubianymi postaciami ze świata mody i stylizacji, fitnessu i zdrowego żywienia. Podczas spotkać uczestniczki warsztatów będą mieli okazję dowiedzieć się, jak dbać o dobrą formę, dobrać idealną stylizację na lato lub skorzystać z ciekawych propozycji zdrowej diety. Szczegóły dotyczące planowanych eventów dostępne będą na oficjalnym profilu marki na Facebooku oraz stronie internetowej www.diversesystem.com.

Otwarcie strefy DIVERSE SUMMER POP UP STORE rozpoczęło się 28 czerwca o godzinie 18:00 występem duetu muzycznego XXANAXX.


O #SOPOTCOLLECTION


#sopotcollection to druga już w tym roku limitowana kolekcja marki - tym razem zaadresowana wyłącznie do kobiet. Bazę stanowią komfortowe i bardzo przyjemne w użytkowaniu miękkie dzianiny, a stonowana paleta kolorystyczna, składająca się ze złamanej bieli oraz różnych odcieni szarego melanżu stwarza uniwersalną bazę dla różnorodnych stylizacji.

Projektanci marki tworzyli z rozmachem. Wprowadzono odważniejsze formy i bardzo modowe rozwiązania – asymetryczne doły i surowe wykończenia, które podkreślają miejski styl limitowanej kolekcji. Kobieta nosząca #sopotcollection nie epatuje seksapilem – świadoma zmysłowość tkwi w niej, jest nieoczywista i w subtelny sposób podkreślona przez oryginalne fasony.

Kolaboracja z Sopotem została podkreślona nadrukami nawiązującymi do klimatu retro, które pomimo niestandardowych kadrów budzą jednoznaczne skojarzenia z kurortem. Klimatyczny styl limitowanej kolekcji jest spójny z nowatorskim i designerskim wizerunkiem miasta.


O DUECIE XXANAXX

XXANAXX to warszawski duet tworzący muzykę elektroniczną, który powstał z inicjatywy Klaudii Szafrańskiej i Michała Wasilewskiego. Pierwszy singiel duetu zatytułowany „Disappear” ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 r. W sierpniu 2013 r. nakładem wytwórni U Know Me Records ukazała się debiutancki mini-album formacji, z której pochodzą utwory „Broken Hope” i „Got U Under”.

Duet XXANAXX występował na licznych koncertach i prestiżowych festiwalach - m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Malta Festival oraz The Great Escape. Portal Brand New Anthem nagrodził duet XXANAXX tytułem: Debiut Roku 2013. Zespół był nominowany w wielu plebiscytach, m.in. jako debiut oraz odkrycie roku 2013.

Ich debiutancki album „Triangles”, który był jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów, ukazał się w maju 2014 r. nakładem wytwórni Warner Music Polska. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez media, fanów oraz zarówno polskich, jak i zagranicznych artystów.

© 2013-2020 by SN2.EU