środa, grudzień 06, 2023
środa, 26 listopad 2014 09:27

Piżamy męskie - najlepszy prezent na gwiazdkę

Mogłoby się wydawać, że piżamy męskie nie są najlepszym prezentem. A jednak jest odwrotnie. My – kobiety – lubimy otrzymać ładną bieliznę nocną, tak samo jest w drugą stronę. Poza tym taki prezent może być przejawem bliskości.

Zimą, gdy w nocy okrywamy się zimową kołdrą, zamykamy okna, zazwyczaj pragniemy też założyć na siebie odzież nocną. Piżamy męskie właśnie dlatego stanowią ciekawą inspirację na gwiazdkowe prezenty.

Piżamy męskie – prezent tylko dla bliskiej osoby

Są takie rzeczy, których nie dalibyśmy nikomu innemu, jak tylko bliskiej osobie. To dlatego, że są intymne, wyrażają jakieś uczucia, są związane ze sferą życia, do której nie dopuszcza się wszystkich naokoło. Takim prezentem są m.in. piżamy męskie lub inaczej nocna bielizna męska. Podarunek w tym stylu sugeruje, że pragniemy wedrzeć się do sfery snu, nocy, czyli czasu, który zarezerwowany jest tylko dla ukochanych. Nie daję się więc takiego prezentu koledze z pracy. Natomiast dla partnera może stanowić niezwykle dużo. Poza tym wybierając piżamę dla naszego mężczyzny możemy pofantazjować w czym chciałybyśmy go widzieć nocą – przecież tak samo robią mężczyźni.

Na co zwracać uwagę

Kupując piżamy męskie na prezent dla kogoś bliskiego powinnyśmy wziąć pod uwagę upodobania partnera dotyczące materiału, kroju itd. Warto stawiać na dobrej jakości naturalne materiały. Tylko w nich nasze ciało oddycha i nie poci się. Dobrym wyborem zawsze jest bawełna, lecz pamiętajmy, że wyroby bawełniane również różnią się jakością. Najmodniejsze i najbardziej popularne w ostatnich latach są piżamy męskie i damskie wykonane z wełny merynosów. Wełna jest jedynym naturalnym materiałem, który sam się regeneruje, utrzymuje ciepło i odciąga wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu wyrobu tego typu są najlepsze zarówno na zimę, jak i lato. Zwłaszcza, że gramatura takich wyrobów jest zróżnicowana. Niektóre piżamy z wełny są cieniutkie jak z jedwabiu, a jednocześnie zdrowsze i milsze w dotyku. Piżama z wełny merynosów to większy wydatek, jednak warto zainwestować w coś, co będzie praktyczne, ładne i sprawi radość.

Media