czwartek, luty 29, 2024
środa, 23 kwiecień 2014 15:51

Modne ubrania oversize Cahlo

Ubrania Cahlo Ubrania Cahlo

 Dążenie do wygody, wymyślanie ubrań maksymalnie ułatwiających codzienność to ponadczasowa i ponadsezonowa tendencja. Jej efektem jest moda one size.  Niełatwo zaprojektować ubranie na tyle uniwersalne, by jednakowo cieszyło szesnastolatkę i czterdziestolatkę, typową „eskę” i „elkę”. Jednak młode autorskie marki świetnie sobie radzą z takim wyzwaniem.


Wygodnie, kobieco, konkretnie – to dewiza CAHLO. Trzy dziewczyny tworzą markę, którą pokochali już nie tylko warszawscy hipsterzy. Kangurki, bluzy, swetry, spodnie i płaszcze − dla wszystkich, którzy mają alergię na sieciówki, a cenią komfort i bezpretensjonalność. CAHLO to wygoda ponad trendami, ponad sezonami i poza metryką.

 

Kolejna marka ze specjalnością one size to OCEECOSTREETWEAR − znana i ceniona przez odpowiedzialnych konsumentów, poszukujących ubrań z naturalnych tkanin. OCE proponuje im dzianiny bambusowe, organiczne, 100% bawełniane oraz z radosną energią, jaką gwarantują kwiatowe wzory i pogodne kolory. Jednorozmiarowe bluzy OCE chętnie noszą córki, matki i młode duchem babcie, których liczba gwałtownie rośnie.

Foto.
Produkcja: Fashionweare.com
Podziękowania dla Studio Huśtawka -http://studiohustawka.pl/
Fotograf: Paweł Smitrowski
Makeup: Małgorzata Ejmocka
Stylizacje: Agnieszka Gajos
Włosy: Ewelina "Eve" Hairstyle
Model brunetka: Martyna Gorzelany
Model blondynka: Gabriela Szostak

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce