sobota, grudzień 09, 2023
poniedziałek, 22 lipiec 2013 09:49

Neonem po oczach

Fluo w biżuterii to jeden z najważniejszych trendów sezonu wiosna – lato 2013. Wyraziste, nieco przerysowane odcienie, już drugi rok z rzędu wzbudzają zachwyt wśród projektantów na całym globie. To również trend niezwykle wymagający: neony są totalne – stanowią najważniejszy determinujący element stroju. Kolory spełniają w naszym życiu niebagatelną rolę: pobudzają, uspokajają, koją.

Ich wpływ na ludzką psychikę od lat badają naukowcy.W wielu klinikach na świecie wykorzystuje się już energetyczne właściwości barw. Terapia kolorem wspomaga leczenie chorób układu pokarmowego, oddechowego, nerwobóli, migren, schorzeń kręgosłupa i nerek, dolegliwości kobiecych, nerwicy i depresji psychicznej.

Jeśli jesteś zmęczona szarością nieba koniecznie musisz zastosować Fluoterapię, ale zamiast do lekarza lub farmaceuty zalecamy wybrać się na polowanie neonowych cudeniek, a naprawdę jest, w czym wybierać! Nie obowiązują żadne zasady. Wyróżnij się z beżowo- szarego tłumu, pokaż siłę soczystych kolorów i zaszalej tego lata. W wielu miejscach znajdziesz szaloną ofertę neonowej biżuterii: bransoletki, kolczyki, pierścienie, wisiory – wszystko to, czym możesz przyozdobić swoje ciało. Bez recepty!

Egzotyczna limonka, landrynkowy róż czy bezlitosny żółty to kolory, które sprawią, że wyróżnisz się w tłumie. Możesz je łączyć i mieszać do woli. Na nadgarstku, w uszach, na szyi. Gwarantujemy poprawę nastroju, zwalczenie depresji i ochotę do życia! W gratisie tytuł królowej stylizacji.

Neonowa kolekcja to po prostu zabawa – kolorem, stylem, fakturą. To manifest prawdziwej, czystej radości i pozytywnych emocji!

Więcej o najnowszych trendach znajdziecie na blogu http://cocktailmeblog.blogspot.com/ Jeśli potrzebujesz rady eksperta umów się na wizytę w showroomie marki przy ul. Mokotowskiej w Warszawie.

Showroom Cocktail’me

Ul. Mokotowskiej 52 A

00-543 Warszawa

Godziny otwarcia:

poniedziałek –piątek: 11.00-19.00

sobota: 11.00-17.00

niedziela: 11.00-15.00

Cocktail’me to najmodniejsze miejsce na biżuteryjnej mapie Warszawy. Ulubiona miejscówka wielbicielek stylu i znawczyń trendów. Mekka gwiazd i stylistów. To zobowiązuje, dlatego showroom będący jednocześnie butikiem marki Cocktail’me, zlokalizowany jest nie gdzie indziej, a na najpopularniejszej modowej ulicy w Warszawie – Mokotowskiej. Tu w jednym miejscu znajdziemy szałowe kolekcje światowych projektantów m.in.: Eddiego Borgo, CCSKYE , CREART2, Patrizii Daliany, BEXROX, Brokenfab, Fallon/Fenton, Isharya, Brandy Pham, Sexi Guru czy La mer collections. Także w Cocktail’me mamy szanse upolować nowości nOir, marki, którą pokochały Madonna i Sarah Jessica Parker.  Pełna oferta biżuterii dostępna jest także w sklepie internetowym pod adresem  www.cocktailme.pl http://24gazeta.pl