wtorek, listopad 28, 2023
poniedziałek, 08 kwiecień 2013 22:03

Frak w kobiecej odsłonie

My, kobiety – jesteśmy samodzielne, zaradne, inteligentne i piękne. Realizujemy się w kwestiach zawodowych, zajmujemy ważne stanowiska, a wieczorami relaksujemy się w gronie przyjaciół. Pragniemy więc stroju, który podkreśli naszą indywidualność. To czego wszystkie potrzebujemy to frak!

Przygaszone światło, barokowe wnętrze i trzy piękne kobiety. Właśnie w  takim klimacie powstała sesja autorstwa Lindy Parys z Fu-Ku Concept Store & Atelier Fotograficzne. Te inspirujące zdjęcia odzwierciedlają osobowość każdej współczesnej kobiety. Wykorzystując tajemnicze wnętrza i grę świateł, fotograf prezentuje niesamowite stylizacje, surowe, a zarazem zmysłowe i kobiece. Przełamując stereotyp, marka Fu-Ku przystosowała frak do kobiecych potrzeb, pokazując, że zarówno za dnia, jak i wieczorem możemy pozostać pewnymi siebie indywidualistkami. Silny charakter każdej z nas podkreśli mocny makijaż. Zestawiając białą koszulę z frakiem stworzymy idealną stylizację do pracy, wieczorem zaś postawmy na barok - przepych biżuterii oraz błyszczące klapy fraków fantastycznie wpiszą się w ten klimat!

Podkreśl swoją indywidualność, wyróżnij się z tłumu! Zainspiruj się tymi obrazami i włącz fraki do swoich dziennych, jak i wieczorowych stylizacji!

Modelki: Alexis Postoiuk, Karolina Słowińska, Angelika Kwiatkowska
Make-up, stylizacja: Agnieszka Jarosz
Fryzury: Hania Zygmanowska
Foto: Linda Parys

Więcej na www.fu-ku.pl oraz www.facebook.com/Fukuizm