wtorek, 19 marzec 2013 11:30

Féminité – biżuteria funkcjonalna

Pomarańczowy i różowy to kolory najbardziej przez nas wyczekiwane w sezonie wiosna/lato 2013! Projektantka Joanna Ecrin nie zapomina o naszych potrzebach i w odpowiedzi na nie przygotowała prawdziwe „must have” na ciepłe dni – kolorową biżuterię féminité.

Na mieście słyszy się: "Ta kolekcja jest jak kobieta - mocna i delikatna jednocześnie",  "To odzwierciedlenie współczesnej kobiecości, która w dzisiejszym świecie musi posiadać dwa oblicza. Na zewnątrz sprawia wrażenie delikatnej, zaś w środku jest mocna i silna", "To kolekcja dla każdej z nas - w każdej współczesnej kobiecie te dwa elementy stanowią nieodłączną całość".

Nie można z tymi stwierdzeniami się nie zgodzić!

Joanna Ecrin stawia na kolory – bawiąc się pomarańczową i różową siatką stworzyła komplety bransoletek, naszyjników, zamotek, kolczyków! Projekty można swobodnie ze sobą łączyć lub nosić całkowicie oddzielnie. My polecamy eksperymentowanie i … noszenie zamotek wokół kostki na nodze! Na pewno zwrócą na siebie uwagę!

Dodatkową zaletą féminiték jest możliwość zabrania ich na plażę i na basen, gdyż siatka nie rozpuści się w wodzie, a będzie stanowić idealne uzupełnienie każdej fashionistki wygrzewającej się w promieniach słońca.  

Biżuteria wykonana jest z winylu i stali chirurgicznej. Ceny kształtują się od 50 zł do 120 zł.

© 2013-2020 by SN2.EU