poniedziałek, 18 marzec 2013 16:43

Kobieta nie jedną ma twarz!

Kobieca natura jest skomplikowana niczym budowa wielkiego centrum handlowego, zwłaszcza dla osoby, która się na tym nie zna. Codziennie przez nasze głowy przechodzi bowiem milion myśli. W co się dziś ubrać, co zjem na obiad, na jaki film pójść do kina. U kobiet, które mają rodziny, tych myśli i planów jest jeszcze więcej. Kto więc zrozumie kobietę lepiej niż inna kobieta? Fotograf kobieta!

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc czas na zmiany! To w jaki sposób wykorzystamy pierwsze promienie słoneczne i wiosenną atmosferę zależy tylko od nas. Właśnie z tej okazji w atelier fotograficznym Lindy Parys powstała ta niesamowita sesja zdjęciowa.

Niesamowita grafika, abstrakcja, kolor, oryginalne stylizacje i piękne kobiety pokazały, że wiosnę można chwytać garściami na różne sposoby! Na zdjęciach pojawiły się wiosenne postanowienia, które tak dobrze znamy! Pozbycie się zbędnych kilogramów, nowa garderoba, fryzura – z tym borykamy się po każdej zimie. Dziewczyny z Fu-Ku, we współpracy z graficzką Katarzyną Gwoździk, pokazały jednak, że można mieć dystans do siebie i swoich uprzedzeń. Pokazały, że warto wejść w nowy sezon z przymrużeniem oka! Niech każda z nas ma swoją wiosnę!

Modelki: Agata Kmieć, Marta Gajewska
Make-up, stylizacja, fryzury: Agnieszka Jarosz
Ilustracje: Katarzyna Gwoździk
Foto: Linda Parys

Więcej na www.fu-ku.pl oraz www.facebook.com/Fukuizm

© 2013-2020 by SN2.EU