poniedziałek, październik 02, 2023
wtorek, 12 marzec 2013 14:48

Maniewski 4 Ladies – w świecie trendów

Maciej Maniewski, znany stylista fryzur, któremu zaufały polskie gwiazdy, kolejny raz przygotował dla kobiet, w dniu ich święta, wieczór pełen atrakcji. 8 marca krakowski Pasaż 13 zgromadził blisko 300 gości, którzy wzięli udział w pokazie mody Łukasza Jemioła, recitalu Magdy Steczkowskiej, wernisażu Miry Skoczek-Wojnickiej oraz prezentacji najnowszych trendów przygotowanych przez markę ECHO i  Maniewski Team.

Wieczór poprowadziła Sonia Bohosiewicz – aktorka, którą na ekranach kin można podziwiać chociażby w najnowszej komedii „Podejrzani Zakochani”. Całość rozpoczął występ grupy tanecznej. Następnie modelki, o których fryzury zadbał Maniewski Team, zaprezentowały najnowszą kolekcję marki ECHO. Inspiracją do tej części pokazu były tatuaże, co można było zaobserwować zarówno na ciałach modelek jak i wizualizacjach. Jest to nowy kierunek rozwoju marki Maniewski. Bardzo modny element subkultury, połączony z  elegancją ubioru, a także awangarda fryzur - nie wyczesanych lecz potarganych, w artystycznym nieładzie, to jak twierdzą styliści - trendy, które będą mocno odznaczały się w tym roku.  O oprawę muzyczną pokazu zadbała Ada Szulc, która nie tylko dobrała muzykę, ale i sama wykonała numer Rolling In The Deep.

Następnie na wybieg wkroczyły modelki prezentujące kolekcję Łukasza Jemioła. Ten młody, ale niesamowicie już ceniony projektant, po raz pierwszy pokazał swoje stylizacje w Krakowie. Tworzy on rzeczy bez zbędnych ozdobników, zmodyfikowane konstrukcyjnie, z wypracowanym detalem. Używa tkanin najwyższej jakości - naturalnych oraz nowej generacji. Najnowsza kolekcja na wiosnę/lato 2013 przeniosła wszystkich w iście niebiańską atmosferę.

Dalszą część wieczoru wypełnił recital Magdy Steczkowskiej. Piosenkarka zaprosiła na scenę również Łukasza Jemioła, który miał okazję zaprezentować swój drugi talent – muzyczny.

Maniewski 4 Ladies to event, który odbywa się w Krakowie cyklicznie i niezmiennie gromadzi środowisko biznesowe, kulturalne, opiniotwórcze, a także szereg gwiazd. Podczas tegorocznej edycji można było spotkać chociażby Maję Bohosiewicz, Tomasza Iwana czy Macieja Żurawskiego.

Kolejną okazją do zapoznania się z trendami ze świata mody i fryzur będzie otwarcie salonu Macieja Maniewskiego, które odbędzie się w maju w warszawskim VitkAcu.