czwartek, 14 marzec 2013 14:32

Żakiet w stylu gwiazd

Żakiet to niezastąpiona część damskiej garderoby, szczególnie w sezonie wiosennym. Victoria Beckham, Eva Longoria oraz Jessica Alba dobrze o tym wiedzą! Właśnie dlatego postanowiłyśmy zainspirować się ich stylem i wraz z wrocławską marką Stabo zaproponować Wam trzy casualowe stylizacje z żakietem w roli głównej. Która z nich podoba się Wam najbardziej?

Victoria Beckham
Jej styl jest angielski i bardzo wyrafinowany. Cechuje go nienaganna perfekcja oraz klasyczne podejście do zestawiania ze sobą rzeczy. To jedna z niewielu gwiazd, których stylizacje są perfekcyjne oraz dyplomatycznie eleganckie. Dlatego też do czarnego żakietu Stabo dobraliśmy stonowane dodatki, które tworzą szykowny, codzienny zestaw.

Eva Longoria
Jej styl to esencja kobiecości oraz seksualności. Eva preferuje połączenia klasycznych rzeczy z nietuzinkowymi dodatkami, które w jej stylizacjach  są perfekcyjnie przemyślane, dlatego też szary żakiet Stabo połączyliśmy z klasyczną koszulą i jeansami. Żeby wszystko pasowało do stylu Evy – dobraliśmy czerwone buty oraz błękitną torbę.

Jessica Alba
Młodzieńcza świeżość oraz  kobieca lekkość – taka właśnie jest Jessica Alba. Jej casual bazuje na kolorach, dlatego  żakiet Stabo w kolorze magenty zestawiliśmy w jedną z najbardziej pożądanych stylizacji tej wiosny .

Zapraszamy na www.stabo.pl oraz na http://www.facebook.com/STABOfashion .

© 2013-2020 by SN2.EU