piątek, 20 maj 2016 16:48

Lubisz pizzę? Odwiedź Milanovo na Wilanowie

Włoskie restauracje i pizzerie to niesamowita atmosfera, gwar rozmów oraz wyborne aromaty i smaki. Wszystko to jest możliwe, dzięki sercu, jakie wkładają właściciele lokali oraz wieloletniej tradycji i recepturom przekazywanym z pokolenia na pokolenie. Każdy detal ma tu ogromne znaczenie.

 

W naszym lokalu odnajdziesz wszystko to, co przywodzi na myśl najlepsze włoskie pizzerie. Przygotowywane przez nas dania łączą w sobie pasję oraz doświadczenie mistrzów włoskiej kuchni. To, co wyróżnia pizzę Milanovo to sposób pieczenia pizzy. Jest ona przygotowywana w piecu opalanym drewnem, dzięki czemu ma wyjątkowy smak i aromat, którego nie da się porównać z pizzą z elektrycznego pieca.

Oprócz pizzy w naszym menu znajdują się również tradycyjne dania włoskie przygotowywane na bazie makaronów, ziół i oliwy z oliwek. Wszystko to, aby rozpieścić zmysły klientów.

Pizzeria Milanovo ma jeszcze jeden atut, o którym warto wspomnieć – położona jest w malowniczej okolicy, dlatego warto wybrać się tu z ukochaną osobą na romantyczny obiad lub kolację przy świecach. Przepiękny widok na park wilanowski w połączeniu z atmosferą panującą w lokalu sprawi, że miłe chwile we dwoje będą naprawdę niezapomniane. Kto wie, być może wybierzesz właśnie nasz lokal na wyznanie miłości swojej drugiej połówce, a później zorganizujecie razem z naszą pomocą kolację weselną, chrzciny i okrągłą rocznicę ślubu bądź urodzin, albo imprezę dla swojego malucha…

W lokalu można zorganizować także imprezę integracyjną dla pracowników firmy lub spotkanie biznesowe. Warunki naszej sali pozwalają również przeprowadzić w komfortowych warunkach wszelkiego rodzaju szkolenia.

Przekonaj się, dlaczego nasza restauracja znalazła się na liście 20 najlepszych pizzerii w Warszawie. Wejdź na stronę http://milanovo.pl/ i dokonaj rezerwacji już teraz. Na miejscu czekają na Ciebie wyborne, aromatyczne dania kuchni włoskiej, wyjątkowa atmosfera, a także obsługa na wysokim poziomie. Kelnerzy służą pomocą w doborze potraw, które podbiją Twoje podniebienie. Zapraszamy serdecznie i życzymy smacznego!

© 2013-2020 by SN2.EU