wtorek, 17 luty 2015 11:37

Test: Blender kielichowy Aura Russel Hobbs

Russell Hobbslender kielichowy Aura z młynkiem Russell Hobbslender kielichowy Aura z młynkiem

Jeśli jesteś fanem samodzielnego przyrządzania sobie posiłków i dodatków do nich, to poniższy artykuł jest dla Ciebie. Jeśli jesteś osobą, która ma wobec tego mieszane uczucia, również powinieneś przeczytać ten tekst. Będzie w nim bowiem mowa o rewelacyjnym urządzeniu kuchennym, dzięki któremu przyrządzanie posiłków staje się przyjemnym odprężeniem, zajmującym niewiele czasu. 

Do rzeczy zatem. Stoi przede mną urządzenie marki Russel Hobbs. Wygląda niepozornie – ot, dwuczęściowy robocik, plastikowa miska i podstawa. Czymże ono jest? Oto blender kielichowy Aura. Producent zapewnia, iż urządzenie to nadaje się do owoców na smoothie, warzyw na zupy czy puree dla dzieci. Sprawdzamy zatem. Zbiornik o pojemności 1.5 litra powinien pomieścić całkiem sporo owoców. Wrzucamy zatem garść, dwie...Zostaje miejsce, wrzucamy więc dalej. Naciśnięcie guzika uruchamia urządzenie i...w zaledwie kilkanaście sekund z pojemnika wygląda na mnie smakowity, świeży i zdrowy napój owocowy.

Dziubek jakim zakończony jest pojemnik ułatwia przelanie mi zawartości do szklanki. Odkręcam wodę w kranie, zanurzam pojemniczek – urządzenie jest gotowe do dalszego użycia. Podobnie szybko i sprawnie blender poradził sobie z warzywami, oraz ziarnami kawy! Tak, urządzenie to bowiem wyposażone jest również w młynek do kawy. Super opcja, nie potrzeba dodatkowego, mamy dwa w jednym. Ząbkowane ostrza ze stali nierdzewnej spokojnie poradziły sobie także z orzechami i przyprawami.

Blender ma dwa ustawienia prędkości, z funkcją pulsacyjną, co umożliwia mieszanie ze sobą praktycznie wszystkich składników szybko i sprawnie, aż do uzyskania pożądanej konsystencji. Zdejmowana pokrywa pozwala na dodawanie kolejnych składników już w trakcie blendowania, a duży, bo 1.5 litrowy zbiornik pozwala na przygotowanie smoothie czy zupy dla każdego za jednym razem. Jest to urządzenie, którego jakość wykonania pozbawia mnie strachu przed wrzuceniem do niego twardych rzeczy – nie ma obaw, że coś się połamie czy odkształci. Dodatkowo nowoczesne, białe wykończenie świetnie dopasuje się do każdej stylowej kuchni.

Podsumowując, świetna opcja dla ludzi zabieganych, matek pragnących szybko i sprawnie przygotować posiłek dla dziecka, oraz dla każdego, kto ceni sobie szybkie, nowoczesne i pewne rozwiązania w kuchni.

Wyświetlony 2551 razy
© 2013-2019 by SN2.EU