środa, 17 grudzień 2014 10:40

Sprzęt, z którym nie będziesz chciał się rozstać

Czajniki elektryczne Sencor Czajniki elektryczne Sencor

Czajnik elektryczny to jeden z najbardziej niezbędnych sprzętów codziennego użytku gwarantujący szybkie przyrządzenie gorącego napoju. W zależności od rodzaju napoju, ważne jest, by przygotować wodę w różnych temperaturach. Kierując się tą zasadą, marka Sencor opracowała serię innowacyjnych czajników elektrycznych,


w których można ustawić 5 różnych temperatur podgrzania wody: 50°C, 60°C, 70°C, 85°C i 100°C. Czajniki ze stali nierdzewnej dostępne są w wyrazistych, metalicznych kolorach: czerwonym, zielonym, pomarańczowym i niebieskim. Czajniki elektryczne Sencor to nowoczesne i komfortowe rozwiązanie dla każdego miłośnika gorących napojów.

INTELIGENTNY CZAJNIK ELEKTRYCZNY SENCOR o pojemności 1,2l. to wygodny sprzęt z wyświetlaczem LED informującym na bieżąco o aktualnej temperaturze, z sygnałem dźwiękowym sygnalizującym zagotowanie wody.

To innowacyjne urządzenie w swojej klasie wyposażone w bazę, która pozwala ustawić 5 różnych temperatur wody: 50/60/70/85/100°C, dzięki czemu optymalnie zaparzy się różne rodzaje herbat, kaw i szybko przygotuje ciepłe napoje dla dzieci. Dodatkowa funkcja podtrzymywania temperatury wody do 30 minut po jej zagotowaniu jest bardzo praktyczna w codziennym użytkowaniu.

W ofercie marki Sencor dostępne są również czajniki elektryczne z regulacją temperatury o większej pojemności i róźnorodnym designie.

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU
✓ Pięć unikatowych trybów pracy:
• Podgrzewanie wody do 100 °C
• Podgrzewanie wody do 100 °C z przedłużonym czasem gotowania w ciągu 3 minuty (tryb likwidacji mikroorganizmów i bakterii)
• Podgrzewanie wody do wybranej temperatury (50/60/70/85 °C) i utrzymywanie tej temperatury
• Podgrzewanie wody do 100 °C, chłodzenie wody do ustawionego poziomu temperatury (50/60/70/85°C) i utrzymywanie tej temperatury (służy do krótkiego przegotowania wody przed osiągnięciem ustawionej temperatury)
• Podgrzewanie wody do 100 °C z przedłużonym czasem gotowania (3 min.), chłodzenie wody do ustawionego poziomu temperatury i utrzymywanie tej temperatury (służy do intensywnego przegotowania wody przed osiągnięciem ustawionej temperatury)
✓ Potrójne zabezpieczenie:
• Ochrona przed przegrzaniem w razie włączenia bez wody
• Automatyczne wyłączanie przy zdjęciu z podstawy
• Automatyczne wyłączanie po osiągnięciu ustawionej temperatury
✓ Urządzenie przeznaczone również dla osób niesłyszących (kontrolka świetlna pracy)
✓ Moc 2400 W

Cena: ok.299 zł.


Marka Sencor oferuje także inne modele czajników elektrycznych, w tym klasyczne, eleganckie czajniki dostępne w czerwonej i metalicznej odsłonie kolorystycznej.

CZAJNIK ELEKTRYCZNY SENCOR o pojemności 1,7 l. Wygodne otwieranie wieka i podgląd poziomu wody umożliwia kontrolę pracy czajnika.

GŁÓWNE CECHY PRODUKTU
✓ Potrójny system zabezpieczeń:
• zabezpieczenie termiczne przed włączaniem czajnika bez wody
• funkcja automatycznego wyłączania po zdjęciu z podstawki
• funkcja automatycznego wyłączania po osiągnięciu temperatury wrzenia
✓ Centralne złącze 360°
✓ Ergonomiczny uchwyt
✓ Moc 2000 W

Cena: ok.169 zł. w kolorze metalicznym, ok.189 zł. w kolorze czerwonym.


Produkty uczestniczą w akcji: 90 DNI BEZ RYZYKA LUB ZWROT PIENIĘDZY
Więcej informacji na temat promocji na stronie: www.zeroryzykasencor.pl.

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU