poniedziałek, 13 październik 2014 16:45

Izumi Japanese Grill&Street Food w Galerii Mokotów

Izumi Japanese Grill&Street Food w Galerii Mokotów Izumi Japanese Grill&Street Food w Galerii Mokotów

 Twórcy Izumi Sushi otworzyli swój kolejny lokal w Warszawie. Nowe miejsce zagościło w Alei Smaków - na II piętrze Galerii Mokotów, z bogatą ofertą kilkunastu restauracji ze smakami z całego świata.

Nowy lokal jest czwartą restauracją w dorobku autorów konceptu Izumi Sushi. Dotychczas marka znana była z najlepszych i najświeższych składników, które są wykorzystywane do przygotowania sushi oraz założycieli lokalu – Alona Thana, mistrza i znawcę japońskiej kuchni oraz jego żonę, Alicję Than, japonistkę, działaczkę kulinarną i blogerkę. Teraz, w nowo otwartej restauracji, oprócz klasycznego menu, goście będą mogli wypróbować również przysmaki japońskiego street food`u i dania z grilla.

 Nowa lokalizacja została wybrana ze względu na popularność Alei Smaków. W porze lunchowej pojawia się wielu pracowników pobliskich biurowców, którzy w tym czasie łączą sprawy zawodowe z chwilą na posiłek. Otwarta przestrzeń wraz z wieloma kameralnymi lokalami zapewnia odpowiednie warunki do rozmów o biznesie i zacieśnianiu relacji. Od dawna wiadomo, że najlepiej rozmawia się przy stole, gdy atmosfera jest luźniejsza a podany posiłek staje się kolejnym tematem do wtrącanych dygresji.

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU