wtorek, 04 wrzesień 2018 10:24

Jak odzyskać dawny blask skóry z Witaminą C?

Praca do późnego wieczora, stres przed nadchodzącym deadline'em, obowiązki domowe – to wszystko sprawia, że często rezygnujemy z odpowiedniej ilości snu. Chcemy wydłużyć swój dzień i przeskakiwać stale podwyższaną poprzeczkę. Zmęczenie sprawia, że patrząc w lustro widzimy nieestetyczne worki pod oczami oraz szarą, ziemistą cerę.

Witamina C - właściwości

W jaki sposób odzyskać dawny blask? Sesderma postanowiła stawić czoła temu wyzwaniu i stworzyć linię dermokosmetyków C-Vit. Dzięki nim rozświetlisz i odmłodzisz swoją skórę. Jak to się stanie? Wszystko dzieje się za sprawą najbardziej stabilnej formy witaminy C, która znajduje się w ich składzie.

Większość osób kojarzy ją jako skuteczny składnik w walce z przeziębieniem. To prawda! Jednak należy zdawać sobie sprawę, że to jedynie zalążek jej szerokich właściwości. Czym jeszcze może się pochwalić? Kwas askorbinowy:

  • stymuluje odbudowę kolagenu,
  • ochrania przed szkodliwym działaniem UV,
  • rozjaśnia przebarwienia,
  • zapewnia jednolity kolor skóry.

Kosmetyki z witaminą C – wpływ na skórę

Zestawem, w którym odnajdziesz solidną dawkę witaminy C jest komplet z serii C-Vit składający się z kremu nawilżającego oraz serum liposomowego. Kosmetyki rewelacyjnie się uzupełniają. Tworzą spójną całość, co pozytywnie wpływa na szybkość i jakość uzyskanych rezultatów.

Krem zapewni Ci energię i witalność. Razem z nim osiągniesz szereg korzyści w postaci nawilżonej, rozświetlonej i jędrnej cery. W zapomnienie odejdą niechciane worki pod oczami oraz nieestetyczne przebarwienia. Dzięki serum witamina C przeniknie w głąb skóry i poprawi jej kondycję. Skóra stanie się nawilżona i jędrna.

Zestaw kupić można na: www.sklepestetyka.pl/sesderma-c-vit-moisturizing-facial-cream-c-vit-liposomal-serum-zestaw-serum-liposomowe-krem-nawilzajacy-z-witamina.htmlww.sklepestetyka.pl/sesderma-c-vit-moisturizing-facial-cream-c-vit-liposomal-serum-zestaw-serum-liposomowe-krem-nawilzajacy-z-witamina.html

Niech spełnią się słynne słowa piosenki wykonywanej przez Andrzeja Rosiewicza: „Najwięcej witaminy mają polskie dziewczyny”. Zlikwiduj niedobór witaminy C, pozwól jej się wykazać i obserwuj jak Twoja skóra zyskuje wymarzony blask.

Czytany 803 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Kosmetyczny skarbiec

  • 1