wtorek, 13 październik 2015 17:12

Jędrna cera bez zmarszczek, czyli test Sensilis Correctionist Age Reversing Day Cream

Sensilis Correctionist Age Reversing Day Cream Sensilis Correctionist Age Reversing Day Cream

Wraz z nadejściem jesieni postanowiłam zmienić coś w swojej codziennej pielęgnacji. Postanowiłam, że poszukam dobrego kremu przeciwzmarszczkowego na dzień, ponieważ z obecnie stosowanego nie byłam do końca zadowolona. Skóra stała się miejscowo przesuszona, a nałożony na nią makijaż nie wyglądał świeżo.

Obecnie stosowany krem działał tylko solo. Zastanawiam się, czemu go wcześniej nie zmieniłam. Może dlatego, że znalezienie dobrego kremu na dzień nie jest takie proste.

Miałam kilka wolnych dni, więc postanowiłam je spożytkować na znalezienie dobrego kremu przeciwzmarszczkowego na dzień. Przewertowałam prawie cały internet, zasięgnęłam opinii koleżanek i w ten sposób wyłoniłam dwóch faworytów. Następnie zdobyłam kilka próbek każdego z nich i to właśnie Sensilis wypadł najlepiej. Teraz jestem już po zużyciu kilku próbek i całego słoiczka kremu, więc chętnie podzielę się z Wami relacją z otrzymanych efektów.

Dermofarm, Sensilis, Correctionist Age Reversing Day Cream - kosmetyczny test

Pierwszą rzeczą, na którą zwróciłam uwagę jest opakowanie kosmetyku - wygląda na bardzo trwałe i jest dość minimalistyczne. Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to porządny, profesjonalny kosmetyk, dlatego można się spodziewać dobrych efektów pielęgnacyjnych. Słoiczek zamykany standardowo, ale bardzo stabilnie.

Oczywiście wygląd nie jest najważniejszy. Moją uwagę przykuło zapewnienie producenta, że ten krem działa nie tylko przeciwzmarszczkowo, ale również regenerująco. Sprawdziłam, tak rzeczywiście jest. Zauważyłam to na niewielkiej rance, którą miałam na policzku z powodu zadrapania. Mogę powiedzieć, że zagoiła się w ciągu zaledwie dwóch dni! To właśnie jest dowodem na to, że ten krem rzeczywiście regeneruje. Po tygodniu stosowania zauważyłam, że moja cera zyskała zdrowy koloryt i dobre nawilżenie. Miejscowe przesuszenie, które spowodował poprzednio używany krem, szybko zniknęło. Bywały takie dni, w których zastanawiałam się, czy w ogóle nakładać makijaż, bo moja skóra wyglądała idealnie z samym kremem. Po 6 tygodniach stosowania (na tyle wystarczył mi jeden słoiczek produktu) widzę wyraźny efekt przeciwzmarszczkowy. Cera jest delikatnie napięta, a drobnych zmarszczek wokół oczu już nie widać. Stało się to możliwe dzięki zastosowaniu Age Reverse Complex, czyli silnego kompleksu regenerującego, który niweluje zmarszczki mimiczne i wzmacnia napięcie skóry.

Na sam koniec relacji z testu dodam, że zmianę w wyglądzie cery nie tylko widać, ale również czuć pod palcami. Skóra staje się jakby wypełniona. Polecam!

Wyświetlony 1692 razy
© 2013-2020 by SN2.EU