środa, 12 sierpień 2015 17:30

Efekt drugiej skóry

Podkład Air MAT- nie widzisz go, ale on zmienia wszystko! Zaprojektowany, aby wygładzać, matować i chronić przed świeceniem. Bourjois stworzyło podkład, który ma długotrwałą formułę, zapewnia matowe wykończenie, maskuje niedoskonałości bez uczucia ciężkości i efektu maski.

Powietrza, powietrza! Twoja skóra woła o pomoc? Teraz na ratunek przychodzi podkład Air MAT, który w synergii z powietrzem tworzy bardzo delikatną gładką formułę. Wygładza niedoskonałości i wyrównuje koloryt cery, a przy tym pozwala oddychać skórze i nie zatyka porów. Co za wspaniałe doświadczenie – podkładu nie czuć, skóra oddycha, a cera jest wygładzona. Air MAT jest wymarzonym towarzyszem życia, ponieważ jest z Tobą przez 24 godziny. Specjalne pigmenty zanurzone w beztłuszczowej formule zapewniają świeży, długotrwały odcień przez całą dobę.

Idealnie matowa cera bez efektu maski

Co jest wrogiem doskonałej cery? Uporczywe świecące miejsca, które w połączeniu z pudrem, tworzą plamy. Air MAT zawiera ultra delikatne matujące pudry, ekstrakty z cynku i krzemionki, które pochłaniają nadmiar serum, nie pozostawiając efektu maski.

Cera perfekcyjnie wygładzona

air MAT Bourjois
Podkład Air MAT dostępny jest w Polsce w 6 naturalnych odcieniach: 2 jasne odcienie – lekko różowe, idealnie stapiają się z najjaśniejszymi odcieniami cery. 4 średnie odcienie – od beżu do złotej opalenizny. Nie pomylisz się: kolor opakowania pasuje do fluidu, który znajdziesz w tubce. Łatwo zapamiętasz: odcienie są ponumerowane od 1 do 6, aby ułatwić Ci życie.

Cena - 49,90/30ml

Wyświetlony 848 razy
© 2013-2020 by SN2.EU