sobota, 25 lipiec 2015 13:34

Konturowanie twarzy w trzech krokach

Marka Sleek jest to brytyska firma zajmujące się produkcją kosmetyków kolorowych dla różnych typów i kolorów cery. Zestaw Face Form - Contouring and blush palette przeznaczony jest do konturowania twarzy. Składa się z trzech produktów: pudru brązującego, rozświetlacza oraz różu.

Bronzer posiada matową strukturę, dzięki czemu doskonale podkreśla cienie twarzy i kości policzkowych. Mimo matowej konsystencji nie podkreśla suchych skórek, przez co wygląda estetycznie. Odpowiednio nałożony nie pozostawia smug ani plam. Twarz wygląda świeżo, jak muśnięta delikatnym słońcem. W zestawie znajduje się także rozświetlacz służący do podkreślania łuku brwiowego oraz policzków.

Doskonale uwydatnia policzki, a przede wszystkim ich wypukłe części oraz szczyt nosa. Rozświetlacz nadaje skórze zdrowy wygląd oraz delikatny blask. Róż, dzięki mocnej pigmentacji idealnie rozświetla kości policzkowe i nadaje promienny wygląd. Mimo mocnego pigmentu, produkty dobrze się rozcierają, można zbudować wyrazistość koloru odpowiednio do indywidualnych potrzeb.  

Ten kompaktowy zestaw doskonale sprawdza się podczas wykonywania codziennego makijażu. Idealnie sprawdzi się również na wieczór, kiedy zależy nam na mocniejszym podkreśleniu twarzy. Perfekcyjne zestawienie tonacji kolorystycznej jest idealnym rozwiązaniem dla różnych odcieni skóry. Produkt został umieszczony w plastikowym etui wzbogaconym o lusterko co wpływa na wygodę użytkowania i pozwala na odpowiednie przechowywanie produktu.

Dostępny w czterech zestawieniach kolorystycznych. Szeroki wybór kolorów oraz możliwość posiadania produktu 3w1 sprawiają, że kobiety chętnie po niego sięgają.

Wyświetlony 521 razy
© 2013-2020 by SN2.EU