poniedziałek, 13 kwiecień 2015 11:53

Test: Skóra jak aksamit z podkładem mineralnym Golden Rose

Choć każda z nas posiada swój naturalny urok i piękno, warto wspomóc je delikatnym makijażem. Nie każda cera bowiem jest na tyle pozbawiona niedoskonałości, aby móc pozwolić sobie na używanie tylko i wyłącznie kremu, a pomijając kamuflaż drobnych wyprysków, czy też wyrównanie koloru cery.

To właśnie ujednolicenie koloru twarzy stanowi o sukcesie makijażu. Sporego problemu nastręcza nam dobór odpowiedniego fluidu – dobry podkład to bowiem taki, który dobrze kryje niedoskonałości, ale jednocześnie ma nietłustą formułę, łatwo się rozprowadza, stapia się z naturalnym kolorem twarzy nie tworząc efektu „maski”, a także nie odcina się na krawędziach owalu twarzy. Dobrze dobrany podkład powinien również zawierać składniki odżywcze, które nawilżą twarz i zapobiegną uwidacznianiu suchych „skórek”. Czy taki okaże się Liquid Powder Mineral Foundation – podkład mineralny marki Golden Rose?

Poniżej przedstawione zostaną wyniki testu owego kosmetyku. Na wstępie zaznaczyć należy, iż mam bardzo jasną cerę, dla której dość ciężko dobrać kolor podkładu taki, aby był niezauważalny. W przypadku fluidu Golden Rose, najjaśniejszy jego odcień spełnił moje oczekiwania. Ale po kolei: podkład nakłada się dośc szybko i sprawnie, zanim zaschnie na twarzy daje nam możliwość spokojnego rozsmarowania go. Prowadzi się lekko, ma konsystencję rzadszego kremu. Jeśli chodzi o nietłustą formułę, o jakiej wspomniałam wcześniej – Liquid Powder spełnia to wymaganie w 100 procentach.

 

Nie zawiera on bowiem konserwantów, substancji zapachowych, talku ani wosku, co w dużej mierze go „odciąża”. Jeśli chodzi o krycie – podkład radzi sobie z tym zadaniem wyśmienicie. Po nałożeniu odniosłam wrażenie, jakbym po prostu za pomocą gumki wymazała niedoskonałości – nie czułam abym miała coś dodatkowo na twarzy, ani też nie było widać żadnej dodatkowej warstwy. To ogromny plus. Odcień także dopasował się rewelacyjnie do tonacji mojej skóry.

Teraz przechodzę do chyba najważniejszego punktu, mianowicie do bogatego składu – podkład zawiera bowiem aż 8 minerałów, które działają odżywczo na skórę. Dodatkowo w składzie ma witaminy A i E, które wpływają ochronnie na skórę przed czynnikami zewnętrznymi, a także opóźniają procesy starzenia się skóry. Działanie minerałów i witamin czuć na skórze – staje się aksamitna i gładka, zarówno wizualnie jak i w dotyku.

Podsumowując : to propozycja z całą pewnością warta wypróbowania dla każdej z nas, której zależy na wykonaniu naturalnego, niewidocznego makijażu, przy użyciu lekkiego, a jednocześnie odżywczego kosmetyku.

Wyświetlony 1280 razy
© 2013-2020 by SN2.EU