środa, grudzień 06, 2023
niedziela, 25 styczeń 2015 18:28

Pogrubione, piękne rzęsy

Max Factor, Excess Volume Extreme Impact Mascara Max Factor, Excess Volume Extreme Impact Mascara

Zaprojektowany dla kobiet zawiedzionych dostępnymi na rynku maskarami zwiększającymi objętość, Excess Volume to połączenie bazy nadającej rzęsom niesamowitą objętość z intensywnie czarnym lakierem, które sprawi, że Twoje rzęsy nie przejdą niezauważone.

Baza – ekstremalna objętość: formuła zwiera woski, ciemne pigmenty i sferyczne cząsteczki, które nadają rzęsom niesamowitą objętość. Ta formuła, w połączeniu z największą szczoteczką Max Factor gwarantuje świetny efekt.

Top – lakier pogłębiający kolor: lakier w kolorze głębokiej, połyskującej czerni jest lżejszy niż baza i świetnie rozprowadza się na już pomalowanych rzęsach od nasady aż po końce. Nie usuwa, ani nie rujnuje warstwy zbudowanej za pomocą bazy pod spodem. Żelowa formuła dodatkowo pogrubia i wygładza rzęsy utrwalając efekt końcowy.

Rozpieść swoje rzęsy wyjątkowym połączeniem bazy nadającej objętości i lakieru pogłębiającego kolor. Spraw, aby twoje rzęsy były niezwykłe.

Baza zwiększająca objetość dla efektu pogrubionych rzęs.

-Lakier pogłebiający kolor dla efektu głębokiej czerni rzęs
-Niezmienna objętość trwająca cały dzień
-Intensywna czerń od rana do nocy
-Łatwy demakijaż za pomocą płynu na bazie olejku.

NAJLEPSZE MAKIJAŻOWE TRICKI


1.Najpierw użyj szczoteczki z pogrubiającą bazą.

2.Zacznij od nasady rzęs. Trzymaj szczoteczkę poziomo i wykonuj nią szybkie ruchy od strony lewej do prawej, pokrywając w ten sposób wszystkie rzęsy.

3.Nałóż po trzy warstwy na dolnej i górnej linii rzęs, nie pozwalając na wyschnięcie maskary między nakładaniem.

4.Dopóki maskara jest lepka, nałóż kolejne dwie warstwy lakieru pogłębiajacego kolor, aby podkręcić look.

5.Aby poprawić niedociągnięcia w makijażu i smugi, zanurz patyczek kosmetyczny w płynie do demakijażu na bazie olejku i delikatnie przyłóż.