poniedziałek, 22 luty 2021 15:18

Udana impreza – sprawdź, czego nie może na niej zabraknąć

butla z helem butla z helem

Obecna sytuacja sprawia, że wiele osób chce samodzielnie w kameralnym gronie organizować różnego rodzaju przyjęcia.

 

Dlatego też można zaobserwować wzrost zainteresowania produktami ułatwiającymi dekorację miejsca, gdzie odbywa się uroczystość. Przekonaj się, jakich dekoracji nie może zabraknąć na żadnej imprezie.

Balony i inne dekoracje – zobacz najciekawsze propozycje

Nawet, jeżeli impreza odbywa się w kameralnym gronie kilku osób, warto zadbać o jej odpowiednią oprawę. Do popularnych dekoracji zalicza się różnego rodzaju girlandy, które mogą być jednolite, ze wzorem lub ozdobione napisem. W zależności od uroczystości może to być, wszystkiego najlepszego, sto lat, powodzenia itp. W sklepach z artykułami dekoracyjnymi dostaniesz niejednokrotnie całe zestawy akcesoriów do ozdoby sali. Wśród nich wymienić można m.in. talerzyki, serwetki, okręgi na serwetki, kubeczki, świeczki i dekoracje tortów.

Jednak żadna dobra impreza nie obędzie się bez chociażby kilku balonów. Mogą to być klasyczne balony gumowe lub coraz popularniejsze wykonane z folii. Balony mogą być jednolite lub ozdobione np. cyferkami symbolizującymi kolejne urodziny lub rocznicę ślubu. Dodatkowo balony foliowe mogą mieć najróżniejsze kształty, co pozwala je dobrać idealnie do tematyki i głównego motywu imprezy.

Jak szybko napompować duże ilości balonów?

Jeżeli decydujesz się na dużą ilość balonów, które będą dekoracją imprezy, warto wybrać produkt, który ułatwi ci tę czynność. W ofercie są różnego rodzaju pompki, ręczne i automatyczne. Jednak o wiele ciekawszym rozwiązaniem może okazać się butla z helem. W zależności od rodzaju balonów, jakie wybierzesz, możesz przy pomocy jednej butli napełnić od 16 do nawet 30 balonów. Warto tutaj wspomnieć o tym, że balony napełnione helem będą unosić się długo w powietrzu. Dzięki czemu zyskasz dodatkowy efekt dekoracyjny. Napełnione helem balony unoszą się od 7 godzin do nawet 4 dni. Najdłużej unoszą się balony wykonane z folii.

© 2013-2020 by SN2.EU