wtorek, 15 wrzesień 2020 12:58

Dermaquest - dermokosmetyki z najwyższej półki

Dermaquest Dermaquest

Dermaquest jest kosmetyczną marką stawiającą przede wszystkim na wysoką jakość produktów oraz stosowanie najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań stosowanych w kosmetologii. Dermokosmetyki marki produkowane są w oparciu o starannie dobrane składniki aktywne, działające skutecznie, ale przede wszystkim bezpiecznie.

Nie zawierają składników zapachowych ani parabenów, dlatego też doskonale nadają się również dla osób ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Wszystkie formuły kosmetyków sprawdzane są w specjalistycznych laboratoriach.

 

Co warto wiedzieć o kosmetykach Dermaquest?

Dermaquest jest marką kosmetyczną, która z dużym powodzeniem funkcjonuje na rynku od 1999 roku. Marka posiada własne laboratorium, wyposażone w nowoczesne narzędzia, co ma bardzo duży wpływ na wysoką jakość powstających w nim produktów. Składy kosmetyków są opracowywane z bardzo dużą starannością, dzięki czemu produkty Dermaquest są w stanie poradzić sobie z wieloma, nawet skompilowanymi i trudnymi dermatologicznymi problemami.

Bazę zdecydowanej większości kosmetyków Dermaquest stanowią komórki macierzyste różnego rodzaju roślin (w formule liposomów), których rola w medycynie regeneracyjnej jest nie do przecenienia. Ponadto stosowane są również peptydy biochemiczne, składniki o szybkim i skutecznym działaniu, które oddziałują natychmiastowo na skórne komórki.

Dermaquest - dobroczynny wpływ retinolu na skórę

W bogatej ofercie produktów najwyższej jakości, w kosmetykach Dermaquest nie mogło zabraknąć dobroczynnego retinolu. Składnik ten sprawia, że preparaty nie tylko oddziałują na skórę niezwykle skutecznie, ale również ze względu na swoje działanie idealnie będą się nadawały do zastosowania przy każdym typie cery. Wiele kosmetyków Dermaquest posiada właściwości odmładzające, ale również leczące i zapobiegające wielu problemom skórnym. W kosmetykach Dermaquest retinol bardzo często łączy się z ekstraktami z roślin (mającymi silne właściwości przeciwzapalne), kwasem hialuronowym czy glikolowym oraz roślinnymi komórkami macierzystymi.

Dlaczego warto sięgać po kosmetyki Dermaquest?

Kosmetyki Dermaquest zostały stworzone dla wszystkich, chcących zachować młody i zdrowy wygląd, stosując przy tym preparaty bezpieczne, o naturalnym składzie i wysokiej skuteczności działania.

W linii Dermaquest zastosowane zostały nie tylko wartościowe składniki aktywne, umieszczone nie tylko w odpowiedniej formie, ale co ważne w odpowiednim stężeniu, które w tym przypadku (zupełnie odwrotnie niż w przypadku popularnych preparatów drogeryjnych) jest odpowiednio wysokie.

Ponadto w kosmetykach nie zostają umieszczane jakiegokolwiek sztuczne składniki czy wypełniacze, co daje produktom Dermaquest nie tylko wysoką skuteczność działania, ale również bezpieczeństwo stosowania, nawet w przypadku osób o cerze wrażliwej i skłonnej do podrażnień czy uszkodzeń.

Wszystkie składniki, które zostają zastosowane w dermokosmetykach są najwyższej jakości, spełniające nawet ta najbardziej wymagające i wyśrubowane normy. Główna filozofia marki opiera się o ciągłe doskonalenie się. W produkcji stosowane są coraz bardziej nowoczesne rozwiązania, dzięki czemu są one coraz lepsze i coraz bardziej skuteczne w swoim działaniu.

Nie tylko działają pozytywnie na wszelkiego rodzaju problemy skórne, ale również skutecznie pomagają walczyć z widocznymi na skórze efektami upływającego czasu. Co prawda produkty marki Dermaquest nie należą do tych najtańszych, jednak ich bezpieczeństwo stosowania, wysoka jakość oraz skuteczność działania sprawiają, że produkty warte są każdej ceny, jaką należy za nie zapłacić.

Wyświetlony 105 razy

Media

artykuły sponsorowane copywriting
© 2013-2020 by SN2.EU