poniedziałek, 27 lipiec 2020 18:12

Produkty i meble przydatne w nowym domu

Meble do domu Meble do domu

Nowy dom jest wyznaniem dla każdego samodzielnego projektanta. Jeśli nie korzystasz z usług architekta warto zastosować się do wskazówek, które ułatwią Ci aranżacje własnego wnętra. Aby ją wykonać koniecznie skorzystać z naszej wyszukiwarki cen.

W dziale dom i ogród znajdziesz szeroki asortyment produktów do każdego typu pomieszczeń. Na odwiedzających czeka szeroki wybór mebli, dodatków oraz akcesoriów do wyposażenia wnętrz. Oto lista przykładowych artykułów z naszego asortymentu. 

Dodatek na imprezę, męskie spotkanie czy wino z przyjaciółkam

Gdy chcemy stworzyć miejsce na spożywanie trunków alkoholowych możemy zdecydować się na hokery barowe. To ciekawe rozwiązanie dla właścicieli restauracji, barów oraz kawiarki. Hokery charakteryzują się wysokim siedziskiem. Wysokość nogi może mieć aż 75 cm wysokości. Na stronie https://shopeneo.com/pl/kategoria/Dom-i-ogrod/Meble-do-domu/Meble-kuchenne/Hokery-i-stolki-barowe/ znajdziemy krzesła o różnym fasonie. Do kawiarni polecamy krzesła barowe w pastelowych kolorach z oparciem. Do bary w stylu cowboyskim polecamy hokery z ekoskóry w kształcie koziołka. a stronie dostępne są również inne propozycje. Koniecznie zajrzyj na stronę i dobierz hokery do lokalu. 

Organizacja łazienki i produktów nawet na małej przestrzeni

Stworzenie pomieszczenia, jaką jest łazienka może stanowić prawdziwe wyzwanie. Zwłaszcza kiedy nasza łazienka jest naprawdę malutka. Aby móc liczyć na dobrą organizacje produktów potrzebujesz odpowiednich szafek. Na stronie https://shopeneo.com/pl/kategoria/Dom-i-ogrod/Meble-do-domu/Meble-lazienka-i-toaleta/ możesz liczyć na różnorodne szafki. Jeśli masz małą szafkę warto zdecydować się na tzw. słupek. To podłużna szafka, która może sięgać do samego sufitu. W jej wnętrzu znajdziemy wiele przydatnych półek oraz szuflad. Słupek nadaje się do przechowania produktów kosmetycznych, szlafroków oraz ręczników. Na stronie nie zabrakło szafek pod umywalkę. W zależności od wielkości pomieszczeń możemy zdecydować się na szafki o różnej wielkości. Nie zabrakło szafek dla dużych łazienek. Za przykład może nam posłużyć szafka pod pralkę. Ten rodzaj mebla posiada otwór pod pralkę. W górnej części szafki znajdzie się miejsce na różne produkty np. proszki i płyny do prania. 

W łazience kluczową wagę gra lustro. Dzięki nim możemy w przestrzeni łazienki dokonywać różnorodnych zabiegów kosmetycznych. Nie można zapominać o make-upie, który kobiety chętnie wykonują w łazience. Aby przebiegał on prawidłowo lustro jest rodzajem kontrolera wizerunku. Również mężczyźni często przebywają przed lustrem w celu ułożenia swoich włosów. Na stronie https://shopeneo.com/pl/kategoria/Dom-i-ogrod/Wystroj-wnetrz/Lustra/ znajdziesz lustra do każdego typu łazienki. Ten rodzaj produktu jest atrybutem korytarza oraz sypialni. Jeśli chcesz kontrolować swój wygląd tuż przed przekroczeniem progu warto zainwestować duże lustro ekspozycyjne do przeglądu całej sylwetki.

Wyświetlony 60 razy
© 2013-2020 by SN2.EU