wtorek, 14 lipiec 2020 12:14

Wybieramy modne zaproszenia ślubne – co jest trendy w obecnym sezonie?

Tadamart - zaproszenia ślubne Tadamart - zaproszenia ślubne

Przygotowania ślubne wymagają wiele czasu, a każdy szczegół musi być dopięty na ostatni guzik. W pierwszej kolejności zazwyczaj są załatwiane najważniejsze kwestie – termin i miejsce ślubu oraz wesela.

Następnie przychodzi czas na załatwianie drobniejszych szczegółów, takich jak zakup zaproszeń ślubnych. Czym kierować się przy ich wyborze? Jakie motywy na zaproszeniach ślubnych są obecnie najmodniejsze?

Czym się kierować wybierając zaproszenia ślubne?

Wybór zaproszeń ślubnych jest ogromny. Wchodząc do sklepu z akcesoriami ślubnymi, czy przeglądając ofertę na stronach internetowych, można się jednak pogubić, przez co wybór staje się trudniejszy. Jeśli nie wiesz jakie zaproszenie wybrać, możesz kierować się kilkoma wskazówkami. Możesz przede wszystkim kierować się aktualnymi trendami ślubnymi (piszemy o nich nieco więcej poniżej). Zaproszenia możesz też wybrać pod kątem głównego motywu ślubu czy wesela, a także swojego ulubionego koloru. Przykładowo, jeżeli lubisz błękit – postaw na takie karnety, które będą miały główne elementy w tym kolorze. Ciekawym rozwiązaniem może być też wybór kompletu składającego się nie tylko z zaproszeń, ale i papeterii i karnecików na stół, które kładzie się w sali weselnej. Jeżeli na sukni ślubnej będziesz mieć kolorowe wstawki np. z koronki również na zaproszeniu może pojawić się ten kolor.

Jakie zaproszenia ślubne są najmodniejsze?

Obecnie od kilku lat wśród motywów ślubnych panuje moda na styl boho. Charakterystyczne dla niego są nawiązania do wzorów kwiatowych i etnicznych, które nieodzownie kojarzą się z modą lat 60. i stylem hippie. Jednak boho jest znacznie lżejsze, kobiece, wręcz dziewczęce. To właśnie ten delikatny czar sprawia, że styl ten jest chętnie wybierany przy aranżacjach ślubnych. Inna propozycja przypadnie miłośnikom klasyki. Proste zaproszenia o minimalistycznym wyglądzie mogą mieć jedynie czarne kontury np. obrączek czy Młodej Pary. Niekiedy na froncie zaproszenia znajdują się jedynie proste dekoracje geometryczne. Nadruk na zaproszeniu może być też w złotym kolorze.

Od jakoś czasu dużą popularnością cieszą się również zaproszenia drukowane na ciemnym papierze, które są ozdobione nadrukami w jasnych kolorach np. białym czy srebrnym.

Poznaj kolekcję zaproszeń z motywem kwiatowym – wybierz wzór dla siebie

Jeżeli szukasz zaproszeń ślubnych, które wręczysz wkrótce gościom weselnym, zwróć uwagę na piękne kolekcje z serii kwiatowej. Znajdziesz je na stronie: https://tadamart.pl/pl/zaproszenia-slubne/. Zwróć uwagę na to, że wśród wielu propozycji, znajdują się tutaj takie, które idealnie wpisują się między innymi we wspomniany wyżej styl boho. Jednak to nie jedyny motyw przewodni, do którego będą pasowały zaproszenia z kwiatami. Możesz je wybrać również w sytuacji, gdy stawiasz na klasykę, ale nie chcesz bardzo minimalistycznych zaproszeń. Subtelne wzory roślinne będą też pasowały do ślubów w romantycznym wydaniu nawiązujących np. do stylistyki Art Nouveau popularnej w latach 20. ubiegłego wieku.

Wyświetlony 47 razy
© 2013-2019 by SN2.EU