czwartek, 28 maj 2020 13:49

Stylowy mężczyzna - jak wybrać eleganckie spodnie?

eleganckie spodnie męskie eleganckie spodnie męskie

Nie da się zaprzeczyć, że spodnie są kluczowym elementem w garderobie mężczyzn. Każdy z nich posiada kilka czasami kilkanaście par różnych spodni. Wybór odpowiedniej pary na dany dzień uzależniony będzie od tego gdzie mężczyzna będzie się wybierał, jaki charakter będzie miało spotkanie, w którym będzie uczestniczył. Kiedy wybrać eleganckie spodnie męskie, a kiedy właściwą propozycją będą dresy bądź joggery.

 

 

Dobry wybór - chinosy męskie

Każda szafa z męską garderobą musi mieć kilka par uniwersalnych spodni. Najlepiej zwrócić uwagę na jeansy, które od kilkudziesięciu lat zaliczają się do najbardziej wszechstronnych spodni. Dobrze dopasowane nadają się do pracy, na randkę, na spotkanie rodzinne czy wyjście na imprezę do klubu. Jeśli wybierzemy ciemne jeansy bez przetarć w zestawieniu z marynarką mogą stać się świetną formą garderoby smart causal, która sprawdzi się na kolacji biznesowej. Wybierając spodnie męskie na lato warto postawić na chinosy, zazwyczaj wykonane w jednolitym kolorze z nieco cieńszego materiału niż jeansy. Ciekawe spodnie typu chinos znaleźć możemy w https://merits.pl/pol_m_Spodnie-meskie_Chinosy-meskie-229.html Zaliczyć je można do uniwersalnych propozycji męskiej garderoby.

Postaw na sportowy styl w spodniach męskich 

U młodych mężczyzn bez zmian zauważalna jest moda na luźne spodnie typu jogger bądź klasyczne spodnie dresowe. Zarówno jedna jak i druga propozycja to typowo sportowy styl nadający się wyłącznie do stroju w stylu causal. Zestawione z koszulką świetnie sprawdzą się w szkole, na uczelni, na spacerze w trakcie spotkania ze znajomymi na piwie. Współczesne spodnie dresowe przeszły prawdziwą przemianę i nie przypominają dresów ze starych czasów. Obecnie dresy to bawełna z domieszką tkanin syntetycznych, zwężone nogawki, świetne zestawienie na trening, spacer z psem.

Kiedy postawić na elegancję wybierając wyjściowe spodnie męskie

W męskiej garderobie znaleźć się muszą również wyjściowe spodnie męskie. W tym miejscu klasycznie warto postawić na cały garniturowy zestaw bądź same spodnie. Wizyta w teatrze, spotkanie biznesowe czy ślub - to okazje na które nie wypada założyć jeansów czy chinosów nie mówiąc już o joggerach czy spodniach dresowych. Wtedy należy postawić na eleganckie spodnie materiałowe. Spodnie tego typu zestawić możemy klasycznie z marynarką, ale również możemy zdecydować się na modne w ostatnich latach kamizelki zestawione z muchą, również wykonaną z drewna, która staje się ekologicznym hitem ostatnich lat. Założenie formalnych spodni nie zawsze musi opierać się wyłącznie o klasykę i nudną stylizację, czasami faktycznie możemy do takiego stroju dołączyć nutę szaleństwa.

Media

© 2013-2020 by SN2.EU