środa, maj 29, 2024
wtorek, 22 luty 2022 11:35

Czy czapka z nadrukiem reklamowym to przeżytek?

czapka z nadrukiem czapka z nadrukiem

Gdy Twój klient dostanie od Ciebie długopis, prawdopodobnie grzecznie podziękuje. Nie sprawi on jednak na nim zbyt wielkiego wrażenia. Co innego, gdy wręczysz mu eleganckie pióro z Twoim emblematem firmowym. Lub torbę na laptopa. Tak przydatny gadżet może wyraźnie przypaść mu do gustu.

 

W 2022 roku Twoi klienci być może stali się nieco bardziej oszczędni niż wcześniej. A to oznacza, że wręczane im prezenty powinny przełamać mur ostrożności, jaki wokół siebie zbudowali. Można to zrobić, dając upominki imponujące – jak te wskazane powyżej. Albo zastosować poczucie humoru, wdrażając w swojej firmie standardy odzieżowe, które pozornie do siebie nie pasują. 

Niech czapka z nadrukiem będzie bazą. Zobacz, jak prosto można zwiększyć jej wartość w oczach klienta, wywołując w nim swawolny nastrój kontrastujący z szarą rzeczywistością.

czapki z nadrukiem

 

czapki z nadrukiem

 

Czapka reklamowa do garnituru.

Ten pomysł z miejsca spełnia wszelkie założenia. Garnitury uważa się z definicji za eleganckie. Czapki z daszkiem wiąże się ze stylem sportowym. Jeśli połączyć te dwa elementy w jednej stylizacji firmowej, zaskoczysz swoich klientów od samego progu. Podobny efekt osiągniesz, ubierając osoby zatrudnione w czapki raperskie, jeansy i marynarki tweedowe. 

Co się stanie, gdy taką właśnie czapkę zaoferujesz klientowi po większych zakupach jako bezpłatny bonus? Patrząc na nią, będzie wspominać Twoją firmę z uśmiechem. A przecież w całej idei obdarowywania klientów gadżetami chodzi właśnie o budzenie pozytywnych skojarzeń.

Romantyczna sukienka z czapką z daszkiem?

A gdyby tak sięgnąć po nastrój z sal kinowych lat 70. i 80.? Wyobraź sobie bileterki ubrane w rozkloszowane sukienki. Na starannie ułożonych w fale włosach noszą czapki reklamowe zadziornie przekrzywione na bok. Taki styl możesz swobodnie wykorzystać, jeśli prowadzisz sklep. Sprzedawcom płci męskiej możesz wówczas zaproponować założenie kolorowej marynarki z szerokimi klapami. Taki strój natychmiast wywoła uśmiech na twarzy Twoich klientów.

Do czapki z nadrukiem logo pasuje też koszulka polo.

Jeśli powyższe propozycje wydają Ci się zbyt przekorne, możesz postawić na klasykę. Koszulki polo są zdecydowanie bardziej eleganckie niż T-shirty. Kojarzy się je zwykle z włosami gładko zaczesanymi za uszy i sportami rodem z Wielkiej Brytanii. Łączenie z nimi czapeczek z daszkiem stało się już jednak standardem. Jeśli chcesz wyróżnić się poprzez taki ubiór firmowy, obok logo na czapce zaprojektuj wyrazistą grafikę.

Firmowy haft na czapce zimowej? Dodaj do tego bluzę.

Kolejny klasyczny zestaw to bluza i czapka w stylu beanie. Taki styl polubią zwłaszcza ci spośród Twoich pracowników, którzy pracują na świeżym powietrzu w chłodniejsze miesiące. Podobnie jak w poprzednim przykładzie, konieczne tu będzie przełamanie schematu. Jeśli firmowa czapka ma być z definicji dość prosta, wykorzystaj przestrzeń na plecach bluzy. 

Wkomponuj logo w bogatą ilustrację nawiązującą stylistyką do tatuaży lub kurtek motocyklowych. W ten sposób podkreślisz charakter swojej firmy.

Uzupełnij odzież i gadżety reklamowe.

Stworzenie rewelacyjnej czapki z nadrukiem zajmie Ci nie więcej niż kilka minut. Proponowana wyżej grafika na bluzie to kwestia kilkunastu minut projektowania. Jest to możliwe dzięki bazie gotowych symboli dostępnych w kreatorze nadruku IdeaShirt.pl. Pamiętaj tylko, by po stworzeniu projektu poglądowego i złożeniu zamówienia, przesłać do drukarni logo w postaci wektorowej.

Zajrzyj tam już teraz i wyraź swoją kreatywność. Twoja firma zasługuje na to, by się wyróżniać!