środa, maj 29, 2024
piątek, 28 styczeń 2022 11:49

BSC Solutions w przemyśle i technice scenicznej

BSC Solutions BSC Solutions pixabay

Producentem urządzeń dostępnych w naszej ofercie jest firma SERAPID. Słyną one z nowoczesnych rozwiązań, takich jak technologia (Rigid Chain Technology – RCT), która znacznie podnosi precyzję pracy sprzętów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej roli w przemyśle oraz technice scenicznej, zapraszamy do lektury.

Czym jest RCT?

RCT to wykorzystywana przez firmę SERAPID technologia sztywnego łańcucha. Stosuje się ją w produkcji siłowników mechanicznych. Technologia ta pozytywnie wyróżnia się na tle alternatywnych rozwiązań. Jedną z największych zalet sztywnego łańcucha jest sposób przechowywania pasywnego fragmentu. Pasywny fragment, czyli część, która już lub jeszcze znajduje się w magazynku, jest elastyczna. Dzięki temu nieużywany odcinek łańcucha może zostać złożony, a to pozwala na znaczną oszczędność przestrzeni. Co godne uwagi, systemy tego typu nie wymagają stosowania układów ryglowania. Urządzenia wykorzystujące RCT są również niezwykle precyzyjne, a sama technologia sztywnego łańcucha jest tania w utrzymaniu. Wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa pozwalają z kolei na użytkowanie opartych o nią sprzętów przez długie dekady. Co więcej, oferowane przez nas rozwiązania wykazują się wysoką sprawnością energetyczną, a zdecydowana większość ich komponentów może zostać użyta ponownie. Czyni to technologie dostępne w BSC Solutions przyjaznymi środowisku naturalnemu.

Branże i produkty

Rozwiązania oferowane przez naszą firmę znajdują zastosowanie w wielu branżach. Zaopatrujemy w niezawodne produkty przemysł ciężki, lotniczy, zbrojeniowy i motoryzacyjny, a także projekty z zakresu architektury oraz tworzenia przestrzeni parkingowych. BSC Solutions oferuje również zaawansowane dźwigniki przemysłowe oraz windy.

Oprócz napędów, w naszym asortymencie znajdują się także kompletne maszyny przemysłowe. Są to zazwyczaj jednostkowe konstrukcje produkowane na zamówienie, wedle indywidualnych potrzeb. Oferujemy również specjalistyczne akcesoria do pras. Duża część dostępnych produktów może zostać wykorzystana w roli komponentów dla już istniejących pras. Co więcej, są one dostosowane do używania w systemach szybkiej wymiany QDX. Wszystkie z wymienionych wyżej rozwiązań są wykonane są przez firmę SERAPID, co stanowi gwarancję jakości i żywotności.

Technika sceniczna

Technika sceniczna rozwija się dynamicznie, a my staramy się być o krok przed nią. Postęp technologii sprawia, że nawet tak z pozoru tradycyjna branża ulega modernizacji. Przestrzeń sceniczna, którą można zmieniać i dostosowywać do warunków w czasie rzeczywistym, to nasza specjalność. Zajmujemy się dystrybucją różnorodnych podestów scenicznych opartych o nowoczesne, trwałe i niezawodne technologie.

Czy Ty również jesteś zainteresowany wymienionymi wyżej rozwiązaniami? Trafiłeś we właściwe ręce! Posiadamy bogate doświadczenie w swojej branży, a dostawcy oferowanego przez nas asortymentu od dekad zajmują przodującą pozycję na rynku. Zapraszamy do kontaktu – nasi eksperci chętnie odpowiedzą na Twoje pytania.