czwartek, 12 październik 2017 16:25

PGT.pl – najlepsze źródło wiedzy z zakresu TSL

Transport, spedycja, logistyka – to te dziedziny rozwijają się tak szybko, że nawet osoby, które na co dzień „siedzą” w branży mają kłopoty z nadążeniem za ciągłymi zmianami i nowościami, jakie się nieustannie pojawiają na rynku. Dlatego warto znać dobre pisma i serwisy branżowe, które na bieżąco podają jedynie sprawdzone informacje z rynku.

 

Jednym z takich serwisów jest portawww.pgt.pl, na którym każdy specjalista związany choć minimalnie z logistyką, transportem i spedycją znajdzie potrzebne mu informacje.

Dlaczego warto czytać pgt.pl?

Przede wszystkim dlatego, że jest to portal tworzony przez specjalistów dla specjalistów z zakresu transportu, logistyki, spedycji i dziedzin pokrewnych. Daje to gwarancję tego, że wszystkie informacje są sprawdzone i najwyższej jakości. Przystosowane są też do specyficznych wymogów wymienionych branż. Na portalu znajdują się przede wszystkim informacje związane z:

-logistyką;
-transportem drogowym;
-transportem lotniczym;
-transportem szynowym;
-transportem wodnym.

W serwisie są też działy poświęcone aktualnością z poszczególnych branż, dzięki czemu regularnie zaglądając na stronę, można wiedzieć dokładnie, co się aktualnie dzieje w branży, czy są wprowadzane zmiany w przepisach i czy może pojawią się nowe technologie ułatwiające pracę.

Oprócz informacji zawartych na stronie internetowej warto zaprenumerować pełne wydania Polskiej Gazety Transportowej, która wydawana jest co tydzień w formie papierowej już od 24 lat. Można dla ułatwienia zamówić także wersję elektroniczną prenumeraty, która dostarczana jest wówczas na adres mailowy i jest tańsza niż wersja papierowa.

Polska Gazeta Transportowa – współpraca z firmami z branży

Polska Gazeta Transportowa to także doskonały sposób do zaprezentowania swojej firmy na łamach tygodnika oraz na portalu internetowym. Gazeta umożliwia wykupienie reklamy, która ukazuje się na łamach gazety. Forma reklamy zależna jest od tego, na co zdecyduje się firma, która chce przedstawić się w gazecie. Wszelkie szczegóły można ustalić z redakcją gazety. Taka forma reklamy jest bardzo opłacalna, gdyż dociera do grupy osób potencjalnie zainteresowanych ofertą przedsiębiorstwa

Czytany 247 razy

Horoskop

Ryby 19.II. - 20.III.

Ryby 19.II. - 20.III.

  „Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją.” Jostein Gaarder dalej
Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

Bliźnięta 22.V. - 20.VI.

„Jestem optymistą, ale optymistą, który bierze ze sobą płaszcz przeciwdeszczowy.” Harold Wilson dalej
Baran 21.III. - 20.IV.

Baran 21.III. - 20.IV.

  „Gdy cię mają wieszać, poproś o szklankę wody. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy, zanim przyniosą.” Andrzej Sapkowski dalej
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

Biznes i finanse

  • 1