czwartek, 03 październik 2019 13:03

Program magazynowy i fakturowy

Program do faktur Program do faktur

Przedsiębiorcy niezależnie od skali prowadzonej działalności wystawiają różnorodne dokumenty.

Spotkać można faktury, dokumenty kasowe oraz magazynowe. Warto, aby firma do przygotowania dokumentów korzystała ze sprawdzonego oprogramowania. Takim z pewnością jest program Faktura Small Business Handel.

Prosty program do faktur i nie tylko

Oprogramowanie Faktura Small Business Handel to przede wszystkim program do prostego przygotowania takich dokumentów jak: faktura VAT, faktura zwolniona z VAT, faktura VAT marża, faktura proforma, faktura korekta, uproszczona, zaliczkowa, z odwrotnym obciążeniem i wiele więcej. Narzędzie to jest bardzo łatwe w obsłudze za sprawą przejrzystego interfejsu. Można je wykorzystać jakio program do faktur, ale i także dokumentów magazynowych, czyli PZ, WZ, RW, MM i PW. Oprogramowanie pozwoli wystawić także dokumenty kasowe.

Funkcje magazynowe

Faktura Small Business Handel to program do wystawiania faktur połączony z magazynem. Zawiera on wbudowany moduł, który pozwala sprawdzać stanu towarów i na bieżąco wskazuje ich braki. Z jego pomocą przedsiębiorca szybko przeprowadzi inwentaryzację. Program umożliwia także stworzenie kartoteki klientów i towarów, co jest bardzo pomocne, szczególnie przy dużej skali działalności firmy. Dane można dowolnie posegregować i oznaczyć tak, by w przyszłości móc szybko je odnaleźć.

Praca wielostanowiskowa

Program do fakturowania FSBH wśród swoich zalet posiada także możliwość pracy wielostanowiskowej. Jest to opcja, która umożliwia pracę na programie w jednym czasie przez różnych użytkowników na wielu stanowiskach. Gromadzone w programie dane i zmiany nie są duplikowane i są widoczne online dla pozostałych korzystających za sprawą wspólnej bazy danych.

Szukając programu do wystawiania faktur i do kontroli magazynu z pewnością warto przetestować funkcje, które oferuje program Faktura Small Business Handel. Opcje można poznać za darmo, co gwarantuje producent (MEGA-TECH) udostępniając wersję demonstracyjną na swojej witrynie.

© 2013-2020 by SN2.EU