poniedziałek, 09 grudzień 2019 15:00

Jak zaplanować ferie zimowe dla dzieci w Białymstoku?

Już niedługo, bo 20 stycznia 2020 roku w Białymstoku rozpoczynają się ferie zimowe. Dla dzieci to czas odpoczynku od szkoły, a dla rodziców okres, w którym chcą zorganizować swoim smykom angażujące rozrywki. Jeśli szukasz ciekawych miejsc w okolicy, do których warto udać się z maluchem w trakcie ferii, zachęcamy do lektury.

Podpowiadamy, jak zaplanować czas dziecku, by po dwóch tygodniach wróciło do szkoły pełne energii i zapału do nauki.

Moc rozrywki w sali zabaw

Sala zabaw to ciekawa opcja na ferie. Jest to miejsce, w którym maluch spędzi czas niezwykle aktywnie w otoczeniu mnóstwa kolorowych zabawek i zajmujących atrakcji. W Białymstoku przede wszystkim warto odwiedzić Fabrykę Misia, czyli nowoczesne centrum zabaw z bogatą ofertą. Twoja pociecha będzie zachwycona, mogąc bawić się na zakręconych zjeżdżalniach, basenach z piłkami, trampolinach, karuzelach, torach przeszkód czy interaktywnych podłogach. To jeszcze nie wszystko, ponieważ można tam znaleźć również aktywizujące gry zręcznościowe, wyrzutnie piłek, kredowe ściany i wiele innych zabawek. Fabryka Misia liczy aż 1500 m2, co czyni ją niesamowicie przestronnym centrum zabaw na mapie Białegostoku, w którym znajdzie się miejsce dla każdego malucha. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zajrzyj na: https://fabrykamisia.pl/.

Warsztaty dla najmłodszych – poznaj ofertę

Czy wiesz, że sale zabaw organizują również warsztaty dla dzieci? Są to grupowe zajęcia, w trakcie których dzieci mogą zdobyć wiedzę poprzez znakomitą zabawę. Prowadzą je wykwalifikowani animatorzy, którzy mają doświadczenie w pracy z dziećmi. W Fabryce Misia dostępny jest szereg warsztatów plastycznych i edukacyjnych, np.:

  • Warsztaty Tęczowej Chemii, podczas których dzieci mogą wykonywać liczne eksperymenty i poczuć się jak prawdziwi naukowcy.

  • Warsztaty Eko Fabryka Kosmetyków, w trakcie których maluchy stworzą własne kosmetyki, takie jak kule do kąpieli, mydła czy peelingi.

  • Warsztaty Miś i Fabryka Czekolady, czyli zajęcia dla wszystkich łasuchów, kochających czekoladę. W czasie trwania warsztatów dzieci poznają historię czekolady i przygotują własne słodkości.

  • Warsztaty Biosfera to zajęcia, na których tworzy się las w pięciolitrowym słoiku. Później każdy maluch może go wziąć do domu, by obserwować, jak zmienia się każdego dnia.

To tylko kilka propozycji z szerokiej gamy warsztatów w Fabryce Misia. Prawda, że warto się na nie wybrać?

Fabryka Misia Białystok

Fabryka Misia Białystok

Fabryka Misia to nie tylko centrum zabaw

Kiedy pogoda za oknem nie dopisuje, a ferie zbliżają się wielkimi krokami, warto zorganizować maluchowi atrakcje na ten czas. Zabierz swoją pociechę do Fabryki Misia, gdzie nie brakuje atrakcji. Oferta jest naprawdę bogata: od atrakcji na terenie centrum dla każdego malucha, aż po ciekawe warsztaty. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co Fabryka Misia może zaoferować Twojemu maluchowi, zajrzyj na: https://fabrykamisia.pl/indywidualna. Sala zabaw jest otwarta dla wszystkich dzieci codziennie w godzinach 10:00 - 20:00.

© 2013-2020 by SN2.EU