środa, 24 czerwiec 2015 12:52

Dwa razy więcej możliwości dla czystych zębów

Szczoteczki do zębów zaleca się wymieniać co około 3 miesiące lub po każdej infekcji górnych dróg oddechowych. Teraz będzie to jeszcze prostsze! Marka Jordan przygotowała nową, limitowaną edycję ulubionych modeli szczoteczek Jordan dla dzieci i dorosłych w podwójnych opakowaniach. W dwupakach znalazły się najbardziej lubiane modele szczoteczek z linii Individual w wersji Clean i Reach oraz dziecięce szczoteczki Step By Step, przeznaczone dla dzieci w wieku 0-2, 3-5 i 6-9 lat. Podwójne opakowania pozwalają mieć zawsze dodatkową, zapasową szczoteczkę lub podzielić się z najbliższymi.

Jordan Individual – linia szczoteczek występujących w dwóch wersjach, dostosowanych do preferencji czyszczenia zębów.
Ludzie myją zęby w różny sposób. Niektórzy szorują dynamicznie i dla nich przeznaczona jest szczoteczka Jordan Individual w wersji Clean. Posiada ona większą główkę, która obejmuje dużą powierzchnię czyszczenia. Ma ona także grubą rączkę do wygodnego trzymania w pięści. Inni czyszczą precyzyjnie ząb po zębie i dla nich stworzono szczoteczkę Jordan Individual w wersji Reach. Posiada ona mniejszą główkę z wyprofilowanym włosiem, dzięki czemu dociera w każde miejsce. Cienka, ergononiczna rączka jest dostosowana do wygodnego trzymania w czubkach palców.
Nowoczesne wzornictwo połączone z najwyższej jakości materiałami sprawia, że szczotkowanie zębów staje się przyjemnością, a śnieżnobiały uśmiech najlepszym uzupełnieniem promiennego wyglądu!

Cena podwójnego opakowania: 14,99 PLN

Szczoteczki Step By Step –trzyetapowy program Jordan Step by Step zapewnia optymalną opiekę stomatologiczną dla dzieci od pierwszego zęba mlecznego do pojawienia się zębów stałych. Jego celem jest wypracowanie u dzieci prawidłowych nawyków w higienie jamy ustnej, tak aby cieszyły się zdrowymi zębami przez całe życie. W systemie Jordan Step by Step szczoteczka „rośnie” wraz z dzieckiem, dopasowując do wieku i zmieniających potrzeb. Kolorowe szczoteczki dla dzieci z bajkowymi motywami, sprawiają że szczotkowanie zębów staje się zabawą. Szczoteczki dostępne są w 3 wersjach dla dzieci w wieku 0-2, 3-5 i 6-9 lat.

 

Cena podwójnego opakowania: 10,99 PLN

 

© 2013-2020 by SN2.EU