czwartek, 14 maj 2015 09:42

Dla nosków z katarem

Dla dzieci przeziębienie jest szczególnie uciążliwe. Nie wiedzą  tak naprawdę, co się z nimi dzieje, są osłabione, w nocy mają trudności z oddychaniem, śpią niespokojnie. Mają podrażniony i obolały nos. Ponadto katar dotyka dzieci o wiele częściej niż dorosłych. Spowodowane jest to tym, że  system odpornościowy zwłaszcza u małych dzieci nie jest jeszcze w pełni rozwinięty.

Nie mogą one ponadto uruchamiać aż tylu mechanizmów obronnych, aby skutecznie zwalczać atakujące drobnoustroje.

Aby twoje dziecko mogło możliwie szybko i łagodnie uwolnić się od nieprzyjemnych objawów przeziębienia, opracowano specjalny aerozol do nosa nasic® kids, przeznaczony dla dzieci w wieku 2-6 lat. Aby zapewnić szczególnie łagodne leczenie kataru:

zastosowano mniejsze stężenie działającej przeciwobrzękowo ksylometazoliny, z jednoczesnym pozostawieniem niezmiennie wysokiej zawartości działającego ochronnie i regenerująco na błonę śluzową dekspantenolu,
dostosowano budowę dozownika tak, aby wrażliwa błona śluzowa nosa dziecka mogła być leczona z zachowaniem szczególnej ostrożności. Dzięki temu twoje dziecko szybko uwolni się od nieprzyjemnych objawów przeziębienia.


nasic® kids - aerozol do nosa dla dzieci od 2 roku życia
W trakcie kataru u dzieci delikatna błona śluzowa nosa wymaga szczególnie ostrożnego leczenia i pielęgnacji. Dlatego opatentowana kompozycja dwóch substancji czynnych nasic® kids nie tylko udrażnia nos ale również chroni błonę śluzową nosa przed dalszym uszkodzeniem. Zawarta w preparacie ksylometazolina działa łagodnie  przeciwobrzękowo, zmniejszając uczucie zatkania nosa, druga substancja czynna: dekspantenol nie tylko chroni błonę śluzową nosa przed drażniącym działaniem wydzieliny kataralnej, ale również pomaga w jej regeneracji (gojeniu się). Specjalny dozownik zastosowany w aerozolu do nosa nasic® kids jest tak skonstruowany, aby móc bezpiecznie dawkować lek,  szczególnie do małych nosków dotkniętych katarem.
Wielkość opakowania: 10 ml roztwór

Cena: 14,70 zł
Substancje czynne: Ksylometazolina 0,05%, Dekspantenol 5%

© 2013-2020 by SN2.EU