środa, 27 sierpień 2014 19:00

Jak zadbać o higienę butelek i smoczków?

Suszarka firmy Nuvita Suszarka firmy Nuvita

W ferworze przygotowań do narodzin malucha wielu przyszłych rodziców zapomina o tym, co dla higieny akcesoriów dla maluszka i utrzymania porządku jest naprawdę istotne. O czym mowa? O kompaktowej i komfortowej suszarce do butelek, smoczków, łyżeczek i talerzyków.

Od pierwszych dni

Karmisz dziecko butelką? A może rozpoczęliście już etap rozszerzania diety malucha? W Twojej kuchni pełno jest łyżeczek, miseczek, kubków- niekapków, smoczków, butelek i wszystkich innych akcesoriów, które są dziecku niezbędne? Zastanawiasz się, jakie rozwiązanie zastosować, aby ułatwić sobie życie, zorganizować przestrzeń wokół i zadbać o higienę naczyń dla bobasa? Firma Nuvita, producent specjalnej suszarki na akcesoria dla dzieci, słynie z wdrażania w życie idei, które nie tylko usprawniają życie rodziny, ale po prostu czynią je przyjemniejszym. Ta przenośna suszarka na butelki, smoczki i inne akcesoria sprawdza się zawsze i wszędzie. Pozwala zadbać o ład i porządek, troszczy się o higienę kubków, butelek i smoczków i jest w pełni bezpieczna dla najmłodszych. Można ją stosować od pierwszych dni życia dziecka. Niezastąpiona, gdy maluch je z butelki, ssie smoczek lub wówczas, gdy mama korzysta z pomocy laktatora i potrzebuje miejsca na wszystkie jego elementy.

Funkcjonalne

Suszarka Nuvita nadaje się do każdego wnętrza. Ale najbardziej docenią ją ci, którzy nie lubią otaczać się niepotrzebnymi gadżetami, ci, którzy nie mają w kuchni zbyt wiele miejsca oraz ci, którzy często podróżują. Dlaczego? Po pierwsze dlatego, że suszarka Nuvita nie tylko świetnie wygląda, ale jest także bardzo praktyczna. Mieści do 8 butelek, smoczków, miseczek, talerzyków i innych akcesoriów do karmienia. Po drugie dlatego, że na co dzień możesz ją złożyć i przechowywać w szufladzie. Nie zabiera więc miejsca, nie ogranicza przestrzeni. Po trzecie dlatego, że suszarka jest składana, lekka, niewielkich rozmiarów. Bez problemu mieści się więc w poręcznej torbie i może być wykorzystana zawsze i wszędzie. Tym bardziej, że po złożeniu ma postać małego pudełeczka.

Suszarka firmy Nuvita została zaprojektowana z myślą o zdrowiu i wygodzie nowoczesnych rodzin. Wolna od szkodliwych substancji (m.in. PVC, BPA i ftalanów), łatwa w czyszczeniu i przechowywaniu, ma ułatwiać i usprawniać życie młodych rodziców. Sprawdza się doskonale.

Suszarka do butelek Nuvita - cena 39, 00 pln www.babymama.pl

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU