wtorek, 27 maj 2014 16:59

Dzień Dziecka - zanurz się w prostej, radosnej rzeczywistości

Kosmetyki dla dzieci PAT&RUB Kosmetyki dla dzieci PAT&RUB

 

W najbliższą, czerwcową niedzielę będziemy świętować Dzień Dziecka. Wypadł idealnie, w dzień wolny od pracy, więc można go ciekawie i bogato zaplanować. Dzieci rozmyślają już o prezentach. Równie mocno jak podarunki, zapamiętają atmosferę tego dnia. To, co w nim przeżyły. Dzieci uwielbiają niespodzianki.

Dlatego w niejednym domu, w skrzętnych kryjówkach, czekają już przemyślane upominki. Trafiony prezent przyniesie wybuch szczęścia i zachwytu. Istotne jest też jednak, by dziecko poczuło, że faktycznie to święto, to jego czas. Na bok niech odejdą codzienne troski, zaległe raporty z pracy, porządki, zakupy. Na jeden dzień wejdźmy w jego świat całkowicie. Zanurzmy się w kolorowej rzeczywistości, gdzie wszystko jest jeszcze tak cudownie nieskomplikowane. Sami poczujemy się dzięki temu o wiele lepiej.

 

Oczywiście idealnie byłoby dłużej gościć tam na co dzień. Po męczącym dniu, miło jest zniknąć na godzinkę, dwie w świecie piaskowych pałaców, mknących ze świstem w górę huśtawek, klockowych budowli czy książkowych bajek. Bardzo cenne są rozmowy. Jeśli dziecko zawsze może nas o wszystko zapytać i zostaje cierpliwie wysłuchane, zyskujemy pozycję dobrego doradcy na długie lata. A i my możemy się wiele od naszego dziecka uczyć. Przede wszystkim tej mądrej prostoty w postrzeganiu świata, którą niestety z wiekiem się zatraca.

Bądźmy częstym kompanem zabaw, uważnym rozmówcą i wsparciem. Zapewnijmy dziecku dobre samopoczucie. Dzieci od maluszka lubią poczucie komfortu. Mają swój ulubiony mięciutki kocyk, pluszowego misia. Marudzą na widok lekko gryzącego sweterka. Ich skóra jest bardzo wrażliwa i delikatna. Bardziej intensywnie odbierają wszelkie niedogodności. Z myślą o dostarczeniu dzieciom jak najczulszej, naturalnej opieki, PAT&RUB stworzyła linię kosmetyków SWEET. Ich formuła została stworzona po konsultacji z lekarzami dermatologami i pediatrami.

Czuła opieka z kosmetykami PAT&RUB SWEET:

Kosmetyki SWEET:
• Spełniają kryteria naturalności w rozumieniu stowarzyszeń producentów kosmetyków naturalnych
• Są łagodne i miłe w użyciu
• Mają w sobie tylko to co potrzebne skórze dziecka
• Są przebadane dermatologicznie
• Posiadają zamykane próżniowo, higieniczne opakowania lub tuby
• Są hipoalergiczne: skomponowane tak, aby zminimalizować prawdopodobieństwo reakcji alergicznej
• Seria kosmetyków PAT&RUB SWEET jest rekomendowana przez Fundację Kobieta i Natura.

Dzieci lubią kąpiele pełne piany!
W łazienkowych misjach przy udziale statków podwodnych i odważnych gumowych kaczuszek, możemy użyć np. Szamponu i Płynu do Mycia dla Niemowląt i Dzieci SWEET. Wspaniale się pieni, nie przesusza skóry i łagodnie myje ciało i włosy, nie szczypie w oczy. Dzieci i rodzice lubią go za delikatnie słodki zapach. Z powodzeniem może stać się kosmetykiem rodzinnym – idealnym dla dużych i małych domowników.

 

Pojemność: 250 ml, cena promocyjna: 39,00 zł zamiast 45,00 zł.
Pojemność: 500 ml, cena promocyjna: 59,00 zł zamiast 79,00 zł.

Dzieci mają czułą, delikatną skórę.
Balsam Nawilżający do Ciała dla Niemowląt i Dzieci polecamy do skóry z problemami – doskonale radzi sobie z przesuszeniem, podrażnieniem, zaczerwienieniem. Zawiera oleje roślinne bogate w kwasy Omega, które doskonale odbudowują warstwę lipidową skóry dziecka. Są tu też oleje, woski i wyciągi z roślin o przebadanych właściwościach łagodzących podrażnienia i zaczerwienienia. Może być używany do codziennej pielęgnacji ciała niemowlaków i dzieci. Znakomicie sprawdzi się w przypadku skóry przesuszonej i podrażnionej, również u dorosłych wrażliwców!

Pojemność: 200 ml, cena promocyjna: 39,00 zł zamiast 49,00 zł.

Dzieci potrzebują Twojej bliskości i czułości.
Oliwka do Ciała i Kąpieli dla Niemowląt i Dzieci SWEET doskonale nadaje się do masażu niemowlaków. Mieszanina odżywczych olejów, takich jak słonecznikowy, sezamowy, sojowy, winogronowy, bawełniany, z dodatkiem witaminy E, doskonale pielęgnuje delikatną skórę, a nasz dotyk wytwarza unikalną więź z dzieckiem. Mamy wiedzą, jak kojące jest czułe głaskanie po główce, brzuszku, rączkach i nóżkach. Pobudza sprawność ruchową, uczy czułości i delikatności.

Pojemność: 250 ml, cena promocyjna: 49,00 zł zamiast 65,00 zł.


Odpowiednia pielęgnacja skóry przynosi poczucie komfortu i pogodny nastrój
Krem Pielęgnacyjny na Odparzenia Pieluszkowe SWEET powstał przede wszystkim z troski o wrażliwą skórę maluszków. Krem bardzo szybko pozwala pozbyć się zaczerwienienia pieluszkowego oraz chroni podrażnione okolice przed wilgocią. W przypadku podróży, upału, warto stosować go profilaktycznie, pod pieluchę. Doskonale radzi sobie też z innym podrażnieniami, np. w okolicach zgięć rąk i nóg - wspomaga gojenie, łagodzi ból, chroni przed dalszymi odparzeniami. Świetnie się rozprowadza.

Pojemność: 75 ml, cena promocyjna: 25,00 zamiast 35,00 zł.

Kosmetyki naturalne PAT&RUB SWEET można kupić w sieci perfumerii Sephora oraz w sklepie internetowym www.patandrub.pl.

Więcej informacji o kosmetykach rodzinnych SWEET można znaleźć na stronie: www.rodzinnekosmetyki.pl

 

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

© 2013-2020 by SN2.EU