środa, 24 kwiecień 2013 20:50

Spacer w deszczu

Wielu młodych rodziców rezygnuje ze spacerowania w lekko deszczowy, dżdżysty dzień. Tymczasem mały deszczyk nie powinien być żadnym przeciwwskazaniem do aktywności. Wprost przeciwnie.

Warto?
Czy warto zabierać malucha na wiosenny spacer, gdy za oknem pada lekki deszczyk? Oczywiście, że warto. Pediatrzy nie mają wątpliwości, że obcowanie pociechy ze zmienną aurą to świetny trening dla jego odporności i prawdziwy zastrzyk sił i witalności dla małego organizmu. Jeśli tylko odpowiednio ubierzesz swoją pociechę i zadbasz o to, aby dziecko nie przemokło, spacer w deszcz wyjdzie Wam tylko na dobre.

W czasie deszczu
To nieprawda, że w czasie deszczu dzieci się nudzą. Ciepły, wiosenny deszczyk nie powinien być bowiem żadną wymówką do rezygnacji ze spaceru czy pretekstem do pozostania w domu. Pamiętaj - jeśli tylko odpowiednio zadbasz o to, aby maluch nie przemókł, bez obaw możecie wyruszyć z domu. Tropienie oznak wiosny w czasie deszczu to świetna zabawa, która na pewno nie skończy się katarkiem. Warunek jest jeden- właściwe ubranie malucha i skuteczna ochrona przed przemoknięciem. Najlepiej będzie, jeśli ubierzesz dziecko tzw. cebulkę i zabezpieczysz go osłoną przeciwdeszczową Retro Revolution marki Elodie Details ze sklepu www.babymama.pl. Ten kolorowy, stylowy, designerski pokrowiec pasuje na większość wózków dziecinnych i spacerowych i jest wykonany z bardzo wytrzymałego materiału PU, który sprosta nie tylko wiosennemu deszczykowi, ale także wietrznej, mocno deszczowej czy zimowej aurze.

Na wszelki wypadek
Niezależnie od pory roku, wybierając się na spacer z dzieckiem, warto mieć pod ręką dobrą i wytrzymałą osłonę przeciwdeszczową. Pokrowiec sprawdzi się w każdej sytuacji i w każdych warunkach, a zwłaszcza wiosną, gdy zmienna aura jest normą, a rzęsisty deszcz może nas zaskoczyć w każdej chwili. Osłona przeciwdeszczowa Retro Revolution marki Elodie Details jest zapakowana w stylową, niewielkiej wielkości torebkę, którą swobodnie zamontujesz do każdego rodzaju wózka. Takie zabezpieczenie „na wszelki wypadek” umożliwia beztroskie korzystanie z uroków wiosny.

Więcej informacji o produkcie rodzice znajdą na www.babymama.pl

Osłona przeciwdeszczowa Elodie Details cena: 134 pln www.babymama.pl *

Wyświetlony 301 razy
© 2013-2020 by SN2.EU