poniedziałek, 19 listopad 2012 18:38

Jaki przewijak dla malucha?

Kompletując wyprawkę dla maluszka, nie zapomnij o przewijaku. Wygodny, praktyczny i bezpieczny w użyciu przewijak to podstawa. Na co zwracać uwagę, aranżując miejsce do przewijania dla szkraba? Jakimi kryteriami się kierować? Oto rady ekspertów.

B jak bezpieczeństwo
Przewijak dla maluszka powinien być bezpieczny. Pod każdym względem. Co to oznacza w praktyce? Że warto wybierać te przewijaki, które mają „ścianki” z trzech stron. Dlaczego? Ponieważ tylko taka „zabudowa” redukuje niebezpieczeństwo wypadnięcia szkraba w czasie zmiany pieluszki i jest jedynym gwarantem bezpieczeństwa maleństwa.
Ale zabezpieczenie przed wypadnięciem maluszka to jeden z aspektów bezpiecznego przewijania. Drugim, równie ważnym, jest dbałość o higienę. Czystość gwarantuje pełną ochronę zdrowia maleństwa. I to właśnie z tego powodu warto sięgać po funkcjonalne, łatwe do utrzymania w czystości, bezpieczne przewijaki z miękką, zdejmowaną i łatwą do czyszczenia matą, takie jak przewijak Camele'o Beaba ze sklepu www.babymama.pl.

F jak funkcjonalność
Czym wyróżnia się przewijak Camele'o Beaba na tle innych? Pełnią bezpieczeństwa i maksimum funkcjonalności. Czy wiesz, że Camele'o Beaba jest przewijakiem mobilnym? Dzięki dołączonym do niego mocowaniom, możesz go zamontować wszędzie, gdziekolwiek chcesz, np. na ścianie w łazience. Przewijak posiada wysuwane szufladki, które pomieszczą wszystkie kosmetyki, produkty pielęgnacyjne i akcesoria niezbędne do zmiany pieluszki. Idealnie pasuje także do łatwego w użytkowaniu i przechowywaniu stojaka camele’o.

Nowoczesny design, komfort i bezpieczeństwo- taki właśnie jest przewijak Camele'o Beaba ze sklepu www.babymama.pl.

Przewijak Camele'o Beaba www.babymama.pl * cena: 285 pln

* W przypadku wykorzystania tekstu lub zdjęć prosimy o podanie nazwy sklepu przy publikacji.

© 2013-2020 by SN2.EU