czwartek, 20 grudzień 2018 16:26

Awaryjne otwieranie mieszkań – kiedy go potrzebujesz?

Chociaż często nie myślimy o przykrych sytuacjach, jakie mogą nam się przydarzyć (wręcz wydaje się, że spotykają tylko innych) – to tak naprawdę w każdym momencie możemy potrzebować pilnej pomocy fachowca, np. dobrego ślusarza. Wymagają tego przypadki awaryjnego otwierania mieszkania – gdy stoisz przed zablokowanymi drzwiami, których nie możesz otworzyć przez zgubienie lub zatrzaśnięcie kluczy.

Jakie jeszcze sytuacje wymagają wezwania profesjonalnego ślusarza, by zajął się otwieraniem zamka?

Kiedy wykonać awaryjne otwieranie mieszkania?

Każdego dnia przytrafiają się różne wypadki. Nawet jeśli jesteś „szczęściarzem” i pech omija Cię szerokim łukiem, nie jest powiedziane, że nigdy nie staniesz przed sytuacją wymagającą awaryjnego otwierania drzwi – i to w najmniej odpowiednim momencie! Klucze można zgubić albo mogą zostać skradzione, a profesjonalni ślusarze bardzo często spotykają się także z przypadkami zatrzaśnięcia kluczy w domu. Zapasowy komplet znajduje się najpewniej w mieszkaniu, więc co można zrobić w takiej sytuacji? Oczywiście zadzwonić do Pogotowia zamkowego i poprosić o przybycie doświadczonego specjalisty, który będzie wiedział, jak wykonać awaryjne otwieranie mieszkania w całkowicie bezpieczny sposób.

Czy każdy zamek do drzwi da się otworzyć?

Na to pytanie odpowiedź jest twierdząca. Ślusarze z profesjonalnego Pogotowia zamkowego są doskonale przygotowani do pracy w każdych warunkach, a dobrzy specjaliści mają doświadczenie nie tylko w awaryjnym otwieraniu mieszkań, ale także awaryjnym otwieraniu samochodów czy naprawie zamków. Żeby móc sprawnie poruszać się w każdym z tych zagadnień niezbędna jest szeroka wiedza oraz znajomość różnorodnych systemów zabezpieczeń, jakie stosują mniej i bardziej znani producenci zamków. Wybierając doświadczonego fachowca z renomowanego Pogotowia ślusarskiego będziesz mieć pewność, że poradzi on sobie ze wszystkimi rodzajami zamków do drzwi.

Porady dotyczące awaryjnego otwierania mieszkań

Jeśli przydarzy Ci się nieprzyjemna przygoda z zablokowanym zamkiem w drzwiach wejściowych, nie trać czasu, tylko od razu wezwij profesjonalnego ślusarza. Otwieranie zamka nie zawsze musi być bardzo skomplikowane, ale aby nie spowodować żadnych dodatkowych strat (np. nie uszkodzić samych drzwi albo ościeżnic), najlepiej zlecić to zadanie wprawnemu fachowcowi. Można także zminimalizować ryzyko konieczności awaryjnego otwierania mieszkania, przeprowadzając regularną konserwację zamków do drzwi. Zawsze też warto powierzać serwis zamków specjalistom Pogotowia zamkowego.

© 2013-2020 by SN2.EU