czwartek, 01 czerwiec 2017 13:00

Nie daj się komarom!

Komary i meszki to niezwykle uciążliwe owady, co do tego z pewnością nikt nie ma wątpliwości. Swoją obecnością potrafią zepsuć nawet najlepiej zaplanowany wypoczynek na łonie natury. Bolesne ukąszenia, które często także wywołują reakcje alergiczne, skutecznie zniechęcają do przebywania na świeżym powietrzu. Czy jest zatem sposób, aby czuć się bardziej komfortowo oraz bezpiecznie we własnym ogrodzie?

 

Okazuje się, że tak!

I nie jest to kwestia maści i kremów, które wcieramy w skórę, aby na parę godzin odstraszyć te owady. Rozwiązanie jest znacznie prostsze, a działanie zdecydowanie skuteczniejsze i bardziej trwałe. Mowa o zastosowaniu odpowiedniego oprysku. Obecnie można już dostać preparaty zwalczające te uprzykrzające życie insekty. Są bezpieczne dla ludzi i zwierząt, a w zależności od wybranego produktu jeden oprysk wystarczy na 4 do 7 tygodni. Zatem, aby z przyjemnością spędzać czas w ogrodzie bez obawy o nieprzyjemne ukąszenia, wystarczy przeprowadzić 3 - 4 opryski w całym sezonie.
Preparaty te dostępne są z reguły w formie koncentratów. Po rozpuszczeniu w odpowiedniej ilości wody, za pomocą opryskiwacza ciśnieniowego Orion Super, aplikujemy na wybranym obszarze ogrodu, sadu czy tarasu. Warto przeprowadzić oprysk na sporym obszarze, aby pozbyć się jak największej liczby owadów. Po rozpyleniu preparatu natychmiastowo likwiduje on komary, muszki, meszki, a także kleszcze na opryskiwanym terenie. Tak samo jak w przypadku wszystkich innych oprysków warto wybrać dzień bezwietrzny i bezdeszczowy, a sam oprysk wykonać wieczorem.

ORION SUPER to uniwersalny i trwały opryskiwacz ogrodowy, który doskonale sprawdza się w pracach ochronnych i pielęgnacyjnych. Wyposażony jest w lancę teleskopową o płynnej regulacji długości od 0.6 m do 1.2m, wygodny pas nośny z podkładką naramienną, który zapewnia komfort podczas długotrwałych prac oraz lejek z sitkiem ułatwiający wlewanie środków chemicznych. umożliwia precyzyjne odmierzanie stosowanego płynu oraz szybkie sprawdzenie jego poziomu w zbiorniku. Zawór bezpieczeństwa zapobiega nadmiernemu napompowaniu zbiornika, zapewniając tym samym bezpieczeństwo jego użytkownikowi. Zbiornik posiada również pierścień stabilizujący, który chroni opryskiwacz przed uszkodzeniami mechanicznymi... Wszystkie elementy opryskiwaczy Orion Super wykonane są z materiałów o wysokiej wytrzymałości i odporności chemicznej.

Opryskiwacz Orion dostępny jest w 4 różnych pojemnościach 3, 6, 9 i 12l.
Cena: 125zł. – 140zł.

© 2013-2020 by SN2.EU