czwartek, kwiecień 18, 2024
sobota, 25 styczeń 2014 16:05

Bądź GLAM na imprezie karnawałowej!

Karnawał to najlepszy czas, by spróbować czegoś nowego i szalonego. Dlaczego nie pozwolić sobie na odrobinę ekstrawagancji? Podczas karnawałowej imprezy liczy się styl, szyk, ale i kreatywność oraz fantazja. Inspiracją może okazać się nowa kolekcja Empiku „Karnawał w stylu GLAM”.


Gwarancją udanej zabawy karnawałowej jest dobry strój. Tegoroczny karnawał to przede wszystkim kolor i ekstrawagancja. Modne są cekiny, kreacje mieniące się drobinami brokatu. Na imprezie karnawałowej najlepiej sprawdzą się krótkie sukienki. Warto na ten czas odłożyć na bok klasyczne stroje, chociażby słynną małą czarną, by wypróbować czegoś całkiem nowego. W tym roku projektanci polecają odważne dekolty i rozcięcia, dzięki którym można odsłonić trochę ciała. Wybierając kreację karnawałową, należy przede wszystkim postawić na komfort. Strój powinien dopełniać osobę, a nie przeszkadzać w zabawie.

Cekiny królują również w świecie butów. Złote, czarne czy czerwone – kolor nie gra tutaj roli. Ważne, żeby błyszczały i przykuwały wzrok. Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na zakup sukienki z cekinami, zrezygnuj z butów w tym samym stylu. Lepszym rozwiązaniem będą klasyczne, jednokolorowe szpilki, które podkreślą całość stroju i skupią na nim uwagę. Ta sama zasada działa w drugą stronę. Jeżeli wybierzesz buty z cekinami, postaw na sukienkę klasyczną, bez cekinów czy brokatu.
Dopełnieniem karnawałowej kreacji są dodatki. Hitem sezonu są modne, cekinowe kopertówki we wszystkich możliwych odcieniach. Maski i kapelusze, diademy i kokardy to elementy, które powinny się pojawić jako dodatki. Inspiracji może nam dostarczyć kolekcja „Karnawał w stylu GLAM”, która jest dostępna w salonach Empik.

W skład kolekcji wchodzą: błyszczące balony, tajemnicze weneckie maski, kapelusze, opaski z kokardkami w stylu vintage, błyszczące kopertówki, okulary z wąsami czy diademy i stylowe piersiówki. Gwarancją szampańskiej zabawy do samego rana będą wiaderka na lód, coolery i shakery oraz eleganckie czarne kieliszki.

Kolekcję uzupełniają akcesoria karnawałowe do wystroju wnętrz, wśród których znajdziemy między innymi: cekinowe poduszki, małe i duże budziki z kryształkami, eleganckie ramki oraz lustrzane kule, które przeniosą do naszych domów klimat klubów disco.
Kolekcja „Karnawał w stylu GLAM” jest dostępna w salonach Empik oraz na Empik.com