czwartek, 20 grudzień 2012 15:24

Sylwester po królewsku

Polacy nie oszczędzają na sylwestrowej nocy. W zeszłym roku wydatki związane ze świętowaniem Sylwestra i Nowego Roku sięgnęły prawie 8 mld zł!* Statystycznie co dziesiąty Polak spędza noc na zorganizowanej imprezie lub eleganckim balu, ale wielu decyzję o miejscu imprezy zostawia na ostatnią chwilę. Ofert na spędzenie tej wyjątkowej nocy nie brakuje.

Perspektywa zabawy sylwestrowej połączonej z pobytem w nowym miejscu jest bardzo atrakcyjna. W ofertach można przebierać, gdyż sylwestrowe imprezy i bale organizuje większość pensjonatów i hoteli. Tę szczególną noc każdy chce spędzić wyjątkowo, dlatego hotelarze prześcigają się w pomysłach na przyciągnięcie gości.

„Nasza oferta jest dobrą alternatywą dla zabaw sylwestrowych organizowanych w mieście. W Sobieniach Królewskich Sylwestra można spędzić w iście królewskim stylu. Naszym Gościom gwarantujemy także spędzenie Nowego Roku w niezwykle pięknym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie zaledwie kilkadziesiąt minut drogi od Warszawy” – mówi Agnieszka Sobańska-Łajszczak, Dyrektor Marketingu , Hotel Sobienie Królewskie Golf & Country Club.

Hotel w Sobieniach Królewskich to malowniczo położony kompleks pałacowy. W odrestaurowanym wnętrzu Pałacu z przełomu XIX i XX wieku nie brakuje prawdziwie królewskiej sali balowej. W specjalnej ofercie sylwestrowej  hotelu znalazło się wykwintne menu oraz liczne atrakcje dla Gości, takie jak: konkursy, pokaz fajerwerków, „Lampion szczęścia” dla każdego i losowanie nagrody wieczoru – Romantycznego pobytu w hotelu dla dwóch osób.

Sylwestrowa noc powinna być wyjątkowa i niezapomniana. Nic dziwnego, że Polacy nie oszczędzają na dobrej zabawie. Ale oprócz szaleństwa do białego rana, warto podarować sobie odrobinę luksusu, w postaci malowniczo położonego miejsca i wytwornego wnętrza. W końcu taka noc zdarza się tylko raz do roku, a jaki Sylwester, taki podobno cały nowy rok.

Więcej na: http://www.hotelsobienie.pl/

© 2013-2020 by SN2.EU