niedziela, czerwiec 16, 2024
wtorek, 21 kwiecień 2020 14:32

Międzynarodowe przewozy busami do Holandii i Niemiec

Przewóz osób Przewóz osób

Otwarcie granic i emigracja zarobkowa naszych obywateli sprawiły, że coraz bardziej potrzebne stają się firmy świadczące przewóz osób do Holandii i Niemiec z Polski. Do doświadczonych i zaufanych przedsiębiorstw z tej branży należy Socha Tour.

Otwarcie granic i emigracja zarobkowa naszych obywateli sprawiły, że coraz bardziej potrzebne stają się firmy świadczące przewóz osób do Holandii i Niemiec z Polski. Do doświadczonych i zaufanych przedsiębiorstw z tej branży należy Socha Tour.

Transport osób i paczek busami na trasach międzynarodowych

Firmy transportowe oferują często także inne usługi, takie jak transport paczek i przesyłek o większych gabarytach, co zazwyczaj jest atrakcyjną cenowo i czasowo alternatywą dla oferty kurierów. Służą również pomocą w razie konieczności przeprowadzki z Polski zagranicę. Przewozy busami odbywają się wówczas bezpośrednio i ekspresowo od nadawcy do odbiorcy, bez dodatkowych przesiadek.

Dzięki odpowiedniemu ustawodawstwu klienci mają pewność, że kierowcy muszą posiadać niezbędne uprawnienia i licencje. Gwarantuje to bezpieczeństwo, a zarazem wysoki komfort podróżowania. Warto pamiętać, że przedsiębiorstwa z branży oferują różnego rodzaju programy lojalnościowe, jak również korzystne rabaty w przypadku stałej współpracy, a także większych grup. Pojazdy są bogato wyposażone i mają bezpłatną sieć Wi-Fi z dostępem do internetu, zazwyczaj również barek kawowy oraz odtwarzacze DVD.

Przewozy busami na terenie Polski, Holandii oraz Niemiec

Lokalne firmy świadczące usługi przewozu osób do i z Holandii oraz Niemiec zazwyczaj są w stanie obsłużyć klientów z dużej części kraju. Przykładem takiego przedsiębiorstwa jest przewoźnik Socha Tour. Trasa przejazdu biegnie przez kilka województw, tj. Podkarpacie, Małopolskę, Śląsk oraz Dolny Śląsk, a więc istnieje możliwość skorzystania z ich profesjonalizmu i doświadczenia również poza Rzeszowem.

Dużym atutem ich działalności jest fakt zatrudniania wykwalifikowanych kierowców znających języki obce, którzy bez trudu pomogą nam w zrobieniu zakupów na stacji benzynowej i udzielą niezbędnego wsparcia w trakcie wspólnej podróży.

Socha Tour – zaufany partner w przewozach międzynarodowych

Poszukując firmy realizującej usługi międzynarodowego przewozu osób i rzeczy na terenie Unii Europejskiej, warto zainteresować się ofertą rzeszowskiej firmy Socha Tour. Bogate doświadczenie i rozbudowana flota nowoczesnych busów to ich niepodważalne atuty.

 

Media