niedziela, czerwiec 16, 2024
wtorek, 28 kwiecień 2020 15:19

Jak spędzić wymarzony wyjazd rodzinny nad polskim morzem?

Morze Morze

Rodzinne wakacje są marzeniem wielu osób. Lato z dzieckiem to niepowtarzalna okazja na spędzenie ze sobą znacznie więcej czasu niż ma to miejsce w pozostałe dni roku.

Jak spędzić przyjemne wakacje z dzieckiem nad morzem?

Optymalny wypoczynek wymaga odpowiednich warunków. Zapewniając najmłodszym szereg atrakcyjnych dla nich zajęć, pomożemy im uniknąć nudy. W nadmorskim obiekcie Hotel Belmare można spędzić bardzo udane wakacje.

Hotel udostępnia szereg udogodnień dla rodziców oraz ich pociech. Aby zapewnić wygodę i komfort nawet najmłodszym Gościom, umożliwia wypożyczenie łóżeczek niemowlęcych z pościelą, przewijaka, wanienki oraz podestu, ułatwiającego dzieciom samodzielną toaletę czy dosięgnięcie wysoko umieszczonego przedmiotu. Dodatkowo w połączonej z hotelem restauracji można wypożyczyć krzesełko dla maluchów, a w oczekiwaniu na posiłek - dzieci mogą zająć się kolorowankami - wystarczy poprosić o nie kelnera.

Na deszczowe dni w Belmare można wypożyczyć w recepcji książeczki oraz gry. Nieznane dzieciom pozycje z pewnością zajmą je na dłuższy czas, a lubiane gry domowe - będą stanowić doskonałą zabawę dla całej rodziny. W obiekcie dostępne są również zabawki, które zachwycą nawet najbardziej wybredne maluchy.

Atrakcje w Hotel Belmare

Dla dzieci w różnym wieku obiekt stworzył Hippo Campus: miejsce, w którym można biegać, skakać, malować, grać w gry planszowe i bardzo przyjemnie spędzać czas. To doskonałe miejsce na spędzenie czasu w deszczowe lub zimne dni, a także gdy dorośli chcą porozmawiać, jednocześnie chroniąc najmłodszych przed nudą.

W sezonie letnim otwarty jest Park Wodny, w którym znajdują się wodny plac zabaw, zjeżdżalnie, baseny, leżaki, brodziki i inne atrakcje, które umożliwią świetną zabawę dzieci w każdym wieku, a także ich rodziców. Dzięki wielogodzinnym zabawom w wodzie, lato z dziećmi będzie niezapomnianą przygodą.

Oprócz tego hotel zajmuje się organizacją różnego rodzaju eventów dla dzieci, a w okresie letnim - również spotkania z animatorem. Dla zainteresowanych tą formą, możliwa jest organizacja niezapomnianych urodzin dla dziecka.

Hotelowa restauracja dzieciom

Oprócz wspomnianych wcześniej udogodnień w postaci krzesełek dla maluchów ułatwiających spożywanie posiłków oraz kolorowanek pozwalających zająć czas w oczekiwaniu na posiłek, hotel przygotował również specjalne dziecięce menu.

Posiłek jest przygotowany z wysokiej jakości składników. Menu dla najmłodszych w restauracji Bella zostało skomponowane tak, aby uwzględnić gusta nawet najbardziej wymagających małych klientów.

Media