środa, lipiec 17, 2024
czwartek, 20 luty 2020 10:25

Hotel we Wrocławiu w przystępnej cenie

Hotel Patio Hotel Patio

Jakimi kryteriami kierować się podczas wyboru hotelu? Dobry hotel to taki, który znajduje się w centrum miasta, czy bardziej na uboczu? Podczas poszukiwań trudno się odnaleźć w gąszczu promocyjnych cen i przeróżnych lokalizacji. Jest to szczególnie trudne jeżeli wybieramy się do nowego dla nas miejsca.

Zdarza się, że koszt noclegu jest zupełnie nieadekwatny do standardu wnętrza i położenia obiektu. Podpowiadamy, jak rozpoznać dobrą ofertę!

Ile kosztuje pobyt we Wrocławiu? 

Z najnowszych danych wynika, że 3-gwiazdkowy hotel we Wrocławiu kosztuje ok. 250 zł za noc, a 4-gwiazdkowy  – średnio 360 zł za noc. Jeśli interesuje nas wyjątkowo luksusowy pobyt w miejscu szczycącym się 5 gwiazdkami, musimy liczyć się z kosztami rzędu 500 zł za noc. 

Jak wybrać najlepszy hotel?

Wybór lokalizacji to bardzo ważna kwestia. Odpowiednio usytuowany hotel to ogromny plus, pozwala bowiem na oszczędność czasu, pieniędzy i sprawną organizację  wyjazdu. Jeżeli w naszych planach pojawiają się konkretne miejsca i zabytki, które chcemy odwiedzić - musimy upewnić się, że dojazd do nich nie będzie problematyczny. Najlepszym narzędziem do weryfikacji naszych oczekiwań będzie Google Maps. Po wpisaniu nazwy wybranego hotelu, z łatwością sprawdzimy w jakiej odległości położony jest on od naszych celów turystycznych i biznesowych. Dla zmotoryzowanych istotną kwestią będzie też łatwy dojazd i dostęp do parkingu. Osoby poruszające się komunikacją miejską muszą upewnić się jak blisko znajduje się odpowiedni przystanek autobusowy.

Przed rezerwacją hotelu powinniśmy również zapoznać się z opiniami jego gości. Są one wiarygodnym i cennym źródłem informacji o wybranym przez nas miejscu. Odwiedzający bardzo często piszą szczegółowo o czystości i stosunku jakości do ceny oferowanych pokoi. Mając wiedzę o warunkach i atmosferze panującej w hotelu, podejmiemy racjonalną decyzję. 

Hotel Patio – idealne miejsce noclegowe!

Trzygwiazdkowy Hotel Patio to wyjątkowe miejsce w samym sercu Wrocławia. Ulokowany w dwóch malowniczych kamieniczkach obiekt, łączy w sobie piękno 19-wiecznej architektury i futurystycznej aranżacji wnętrz. Dzięki doskonałej lokalizacji (jedyne 50 metrów od wrocławskiego rynku), będzie on doskonała bazą wypadową dla wszystkich turystów i miłośników nocnego życia.

Dla fanów relaksu i gości biznesowych przygotowano specjalne pokoje, z częścią dzienną przystosowaną do pracy i wypoczynku. Znajdująca się na parterze specjalna strefa biznesowa pozwoli na organizację spotkań służbowych w odpowiednich warunkach. Dodatkowym atutem hotelu jest kameralna restauracja specjalizująca się w daniach kuchni polskiej i europejskiej. Tutejsze śniadania podawane w formie bufetu szwedzkiego, z pewnością będą dla gości miłym początkiem dnia. 

Media