niedziela, 08 grudzień 2019 11:05

Domy wakacyjne

Fewostay Fewostay

Wakacje nad polskim morzem to doskonała okazja do poznania tego pięknego regionu, a także najważniejszych miejsc dla historii kraju. Wybrzeże Morza Bałtyckiego należące do Polski liczy sobie 770 km długości. To sprawia, że jest tutaj naprawdę wiele ciekawych miejsc, w których można wypocząć w czasie letniego urlopu.

Miejsce w wybranym przez siebie pensjonacie można zarezerwować tutaj dużo wcześniej m.in. przez portal Fewostay. Dlaczego warto skorzystać akurat z tego portalu? Jakie niesie to za sobą korzyści? Które z nadmorskich miejscowości położonych na polskim wybrzeżu warto zobaczyć?

Gdzie nad polskim wybrzeżem warto wynająć dom wakacyjny na czas urlopu?

Gdzie wynająć dom wakacyjny? Polskie Morze Bałtyckie na całej długości kusi pięknymi plażami oraz ciekawymi miejscowościami do zobaczenia. Szczególnie interesujące wydaje się zachodnie wybrzeże, które chętnie odwiedzają turyści z Polski, jak i z jej zachodniej granicy. Osoby podróżujące tutaj z Niemiec, chętnie korzystają z możliwości wynajęcia kwatery w domu wakacyjnym lub w mieszkaniu wynajmowanym na okres wakacji.

Jednym z popularniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów w te rejony są dwie bałtyckie wyspy – Wolin i Uznam. Przyciągają one szczególnie miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Znajduje się tu wiele malowniczych tras turystycznych – rowerowych i pieszych. Są tutaj także przepiękne, długie piaszczyste plaże, które pozwalają na przyjemny wypoczynek nad wodą. Miejsca te szczególnie ukochali sobie miłośnicy sportów wodnych np. kite surfingu. Na wyspie Wolin znajdują się kąpieliska Międzywodzie, Wisełka i Międzyzdroje. Niemałą atrakcją dla osób odwiedzających tę wyspę, jest odbywający się tutaj co roku Festiwal Słowian i Wikingów, w czasie którego można uczestniczyć m.in. w rekonstrukcjach historycznych.

Kolejne dwie miejscowości, w których można zarezerwować mieszkania wakacyjne i domy wakacyjne przez wspomniany portal to Darłowo i Kołobrzeg. W Darłowie, oprócz pięknej plaży znajduje się zamek dawnych książąt władających tymi ziemiami. Obecnie jest on siedzibą muzeum. W Kołobrzegu natomiast znajduje się jedna z ciekawszych latarni morskich polskiego wybrzeża, a także molo zlokalizowane w uzdrowiskowej dzielnicy miasta.

Jak zarezerwować dom na wakacje nad polskim morzem?

 Możliwości jest naprawdę wiele. Jedną z ciekawszych jest skorzystanie z serwisu Fewostay. Na stronie tej można znaleźć noclegi w najciekawszych nadmorskich miejscowościach, które oferują wiele atrakcji dla turystów. Noclegi są dostępne w domach lub mieszkaniach, które wynajmujący ma całkowicie do swojej dyspozycji. Zaletą korzystania z tego serwisu jest brak dodatkowych opłat za rezerwację. To pozwala na optymalizację kosztów związanych z organizacją urlopu nad Bałtykiem. W każdej z wyżej wymienionych miejscowości, a także m.in. w Bobolinie, Sarbinowie, Ustroniu Morskim czy Dźwirzynie, znajdują się noclegi zarejestrowane w bazie tego serwisu. Dzięki czemu osoba planująca urlop może wybrać dla siebie najlepszą lokalizację, która pozwoli jej również swobodnie podróżować do innych ciekawych miejsc.

Za pośrednictwem tego serwisu można zabukować dla siebie noclegi nie tylko nad polskim morzem. W bazie znajdują się także miejscowości wypoczynkowe położone w różnych krajach europejskich, np. w Danii, Szwecji, Portugalii czy na Węgrzech. Osoby lubiące odległe podróże poprzez serwis mogą sobie zarezerwować noclegi w krajach azjatyckich takich jak np. Tajlandia czy Indonezja, a także afrykańskich jak np. Egipt. Niezapomnianym przeżyciem z pewnością będzie też możliwość wyprawy do tak egzotycznych rejonów jak Karaiby, Kostaryka czy Mauritius.

Wyświetlony 176 razy
© 2013-2020 by SN2.EU